x-kom hosting

HD3870 Zasilanie

Krakier
utworzono
utworzono

Witam,

Niedawno zakupiłem kartę graficzną Gainward HD3870 (>>LINK<<) karta już fajnie doszła, przeglądam instrukcję, oglądam kartę i zauważyłem, że ta karta wymaga podłączenia dwóch 6-pinowych wtyczek zasilania ;/. Niestety ale mój zasilacz Pentagram Silent Force 460W (>>LINK<<) posiada tylko jedno takie złącze do zasilania PCI-E i nie wiem teraz co z tym fantem zrobić. Czy istnieje jakaś przejściówka z zasilania Sata na zasilanie PCI, czy po prostu podłączyć zasilanie Sata do karty graficznej, albo inne jakies krejzolowe pomysły ;p (tylko żeby karty nie zjarało czy coś)? Proszę o porade. ;]

damib
komentarz
komentarz
Witam,

Niedawno zakupiłem kartę graficzną Gainward HD3870 (>>LINK<<) karta już fajnie doszła, przeglądam instrukcję, oglądam kartę i zauważyłem, że ta karta wymaga podłączenia dwóch 6-pinowych wtyczek zasilania ;/. Niestety ale mój zasilacz Pentagram Silent Force 460W (>>LINK<<) posiada tylko jedno takie złącze do zasilania PCI-E i nie wiem teraz co z tym fantem zrobić. Czy istnieje jakaś przejściówka z zasilania Sata na zasilanie PCI, czy po prostu podłączyć zasilanie Sata do karty graficznej, albo inne jakies krejzolowe pomysły ;p (tylko żeby karty nie zjarało czy coś)? Proszę o porade. ;]

tu masz przejściówkę z 2x molex na 1 PCI-E 6PIN KLIK

jeśli karta potrzebuje dwóch zasilań a nie dostałeś takiej przejściówki z kartą?? Ale jak dobrze wiem to ta karta ma tylko jedno zasilanie 6 PIN jeśli wygląda tak jak ta na zdjęciu... ZDJĘCIE

Krakier
komentarz
komentarz

Hmm ;) kartę mam używaną więc tego kabelka nie dostałem ;] ok więc zakupię ten adapter i tą czarną kostkę od niego mam wczepić w zasilacz czy w płytę główną ( płyta: >>LINK<< ).

falcon1984
komentarz
komentarz

Czarna kostka do grafika i dwa białe końcówki do molexa od zasilacza

Mój 8800GT też potrzebuje dwóch zasilań bo na jednym były zawiechy podczas grania, ale tą przejściówkę dostałem w pudełku od grafiki a nawet dwie :P

Krakier
komentarz
komentarz

Hmm czytając o tym zasilaczu widzę że posiada "6 x złącze zasilania ATA Molex 4pin" x] to chyba do tego mam podłączyć tą przejściówkę ;D.

Ok dzięki wszystkim za pomoc.

damib
komentarz
komentarz

tak właśnie do dwóch takich ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.