x-kom hosting

Czy trzeba wymienić zasilacz ? jak tak to na jaki ?

miodzio92
utworzono
utworzono

Witam ! Mam taką sprawę małą mój komputer to:

płyta główna ASUS A7V880

procesor SEMPRON 2800+

ram 512 KINGSTON

karta graficzna RADEON x1650pro

zasilacz CODEGEN 350w

Wiem że dość słaby zestaw bo ma już 3 lata. Chodzi mi o zasilacz bo chciałbym dokupić 2gb ramu też KINGSTONA i w takim wypadku pewnie wypadałoby wymienić i zasilacz (tak myślę może się mylę :P ) i jak trzeba to na jaki ??? tylko taki w miarę tani i dobry :D proszę o odpowiedź

kozman
komentarz
komentarz

fortron/delta 350W - tanie, porządne zasilacze.

mefiasz
komentarz
komentarz

ja mam MODECOM (patrz sygnatura) na razie ciągnie... Przeprowadzałem różne testy obciążeniowe procka Orthosem i nie było żadnych błędów więc daje wystarczająco prądu

Kosztował 120PLN

miodzio92
komentarz
komentarz

dzięki ale wystarczy 350w czy musi być już 400w ???

kozman
komentarz
komentarz

Wystarczy porządne 350 W, ale na przyszłość lepiej wziąć np. amacroxa 450 (moc 400W)

miodzio92
komentarz
komentarz

myślę że kupie 350w bo za jakiś czas to kompa zamienię a ten będzie siostry :P w tej chwili mam taki zasilacz CODEGEN

a znalazłem taki FORTRON

będzie pasował ???

miodzio92
komentarz
komentarz

nie nie czytałem ale właśnie wiem że mój zasilacz jest słaby i chcę go wymienić :P zamówiłem sobie ten http://allegro.pl/item509874366_nowosc_moc..._ax400_pnf.html

co o nim powiecie ???

edit: wymieniłem zasilacz na AMACROX WARRIOR AX400-PNF ;) myślę że dobrze wybrałem bo czytałem że jest całkiem dobry :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.