x-kom hosting

Palit radeon hd4850 sonic czy EVGA GF 9800GTX+?

zemik
utworzono
utworzono

1. EVGA GeForce 9800GTX+ 512MB DDR3/256b PCI-E CUDA LUB Palit Radeon HD4850 Sonic 512MB

2. Obudowa ATX Tower Cooler Master Elite 331 czarna

3. Zasilacz do obudowy Chieftec GPS-500AB-A-bulk 500W

4. Płyta główna Asus P5Q Socket 775

5. Procesor Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz BOX

6. Pamięć DDR2 OCZ 2GB PC800 2xGB CL4 PE R2

7. Dysk twardy WD 250GB WD2500AAKS SATA II 16MB

Mam do was pytanie. Która z tych kart graficznych wziąć do tego zestawu? Czy może macie jakieś zupełnie inne karty do zaproponowania. Jestem otwarty na wszystkie propozycje.

A i jeszcze jedno tak przy okazji, czy te wszystkie podzespoły są ze sobą kompatybilne.

Gość
komentarz
komentarz

GF jest trochę wydajniejszy, ale nie dużo, lecz stawiam na niego :P

MOBO daj MSI neo3-f P45

Ramy: OCZ 2x1GB Platinum rev.2

Samsung F1 320 GB

Gość
komentarz
komentarz
GF jest trochę wydajniejszy, ale nie dużo, lecz stawiam na niego tongue.gif

GF bedzie wydajniejszy w grach ktore przeszly przez rece nVidia'i, a kazdych innych Radek

Gość
komentarz
komentarz
GF bedzie wydajniejszy w grach ktore przeszly przez rece nVidia'i, a kazdych innych Radek

W testach wychodzi niewiele lepiej, a Palit Sonic nie bierz bo jest podobno awaryjny i dużo ludzi ma z nim problemy. Były posty o tym :)

zemik
komentarz
komentarz

A Asus Radeon Hd4850 512MB?

Gość
komentarz
komentarz

Słabe chłodzenie.. Lepiej jakiegoś niereferenta :P

Gość
komentarz
komentarz

Najlepsze chłodzenie ma Zotac i Evga i te najlepiej grać, mowa oczywiście o GF'ach ;)

zemik
komentarz
komentarz

To będę miał problem co wziąć. To będzie mój 2 komputer stary ma 7 lat więc zależy mi na wydajności i na bezawaryjności. Może coś jeszcze doradzicie.

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli zależy Ci na wydajności to bierz Zotac 9800GTX+..

Radeon może być, ale w testach wychodzi gorzej chodziaż to bardzo opłacalna karta (jakość/cena) :)

Osobiście polecam Ci GeForca, lecz wybór należy do Ciebie :P

zemik
komentarz
komentarz

Wielkie dzięki za pomoc. Na szczęście mam jeszcze trochę czasu żeby się zdecydować, ale jak sobie tego GeForca wyobrażę w pudle to aż mi serce zaczyna szybciej bić. To nie znaczy że Radek jest do kitu, to właśnie on był na 1 miejscu jeśli chodzi o zakup. :) Jeszcze raz dzięki.

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Najlepsze chłodzenie ma Zotac i Evga i te najlepiej grać, mowa oczywiście o GF'ach ;)

Hmm, czy ja wiem.. Świetne chlodzenie i ciche ma TwinTech

zemik
komentarz
komentarz

No wiesz pierwszy raz słyszę o TwinTech. :P

Lipton
komentarz
komentarz

Dokładnie, Bodzio ma rację. Twintech ma najwydajniejsze i najcichsze chłodzenie spośród wszystkich 9800GTX+ ;)

zemik
komentarz
komentarz

Nie wiem, nie wiem, ale poczytam o tym. :)

Lipton
komentarz
komentarz

Przeczytaj test Geforce 9600GT z chłodzeniem XXT.

bartEEEk
komentarz
komentarz
Przeczytaj test Geforce 9600GT z chłodzeniem XXT.

9800GTX... ?

Lipton
komentarz
komentarz

Bartek to żaden błąd. Po prostu jest test 9600GT z tym chłodzeniem, które jest zamontowane na 9800GTX+. Nie widziałem innych testów.

http://www.frazpc.pl/artykuly/590/Mocny/st.../XXT//8800GT/XT

zemik
komentarz
komentarz

Przekonał mnie ten TwinTech.

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Przekonał mnie ten TwinTech.

No i dobrze, masz rację, że bierzesz TwinTecha.. Naprawde warto:)

zemik
komentarz
komentarz

Miał ktoś z was styczność z tą kartą TwinTech GF 9800GTX+ itd. :D

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Miał ktoś z was styczność z tą kartą TwinTech GF 9800GTX+ itd. :D

Ja mam ją (9800GTX+ xt Arctic Cooling) jest świetna, wersje AC wzialem tylko dlatego, że byla tylko 10zł droższa..

Standardowe 9800GTX+ ma mój wujek i nie może się nacieszyć.. Te chłodzenie jest cichutkie i spokojne.. nic nie piszczy, ani sie nie grzeje (podobnie jak moja AC) można powiedziec jest chłodno ;) .. AC jest wieksza, przez co zajmuje 2,5 slotu (3) czyli nie mogę korzystać z PCI ;(

Jednym słowem najlepsza wersja 9800GTX+ jest od TwinTecha ;) Polecam

zemik
komentarz
komentarz

u

//Może rozwiniesz swoją wypowiedź ?

//Nestea

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.