x-kom hosting

[Rozwiązany]Jak podłączyć ?

NoVyKomp
utworzono
utworzono

Witajcie

mam PS2 i monitor Gateway FHD2400 ma on mnóstwo złącz...

wydaje mi się że powinno się dać podłączyć PS2 jakoś...

http://www.gateway.com/products/tours/24inch/tour.html

konkretnie chodzi o to że wchodzę żółtym kompozytem i mam obraz...ale teraz jakoś dźwięk... i nie wiem jak to zrobić...

bo jak włożę czerwony do dźwiękówki to lipa...

Gość
komentarz
komentarz

PS2 ma złącze AV, a twój monitor go nie ma :P Czyli: nie da rady ;)

NoVyKomp
komentarz
komentarz

gratuluje koledze -.-

willi2000
komentarz
komentarz

hmm z tego co widzę musisz podłączyć dźwięk pod jakieś głośniki i zrób to taką przejściówką adapter-przejsciowka-jac_1131.jpg do tego prowadzisz kabelek czerwony do gniazda czerwonego w ps2 i biały do gniazda białego, a żeby podłączyć pod głośniki kupujesz złodziejkę jack 3,5mm i podpinasz głśńiki

NoVyKomp
komentarz
komentarz

ale przecież to się powinno dać jakoś zrobić przez dźwiękówkę...

poza tym przy takim rozwiązaniu chyba także można to jako line in jakoś podłączyć do dźwiękowej?

jak się ona nazywa?

willi2000
komentarz
komentarz

może i dałoby się przez kartę dźw. ale to ktoś inny musiałby sie o tym wypowiedzieć. To coś nazywa się przejściowka cinch na jack 3,5mm

NoVyKomp
komentarz
komentarz

znalazłem nawet taką co by bez dodatkowego przejścia poszło bo 2x RCA na mini jack żeński...

ale nie odpuszczę no bo kurcze po coś ta dźwiękówka jest... ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.