x-kom hosting

9500gt czy 9600gt ?

PrzemoC
utworzono
utworzono

witam czy na geforce 9500gt 1gb nieżle chodziłyby nowe gry np.crysis czy far cry 2 ?

która lepsza Geforce 9500GT 1GB czy Geforce 9600GT 512mb ?

Gość
komentarz
komentarz

No jasne, że 9600 GT.

9500 GT sprzedają w hipermarketach w promocja na święta, typowy shit. 9600 GT 512 MB to nawet niezła karta.

Pójść, pójdą, ale na Medium co najwyżej :)

PrzemoC
komentarz
komentarz

a jak tam ten geforce 9600gt z 512mb w crysis i far cry 2 ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Pójdą na nim te gry bez problemu w dobrych detalach

Gość
komentarz
komentarz

Na Medium w 1280x1024 odpali na pewno :D Ale czy wyżej to nie wiem.

Podaj model płyty głównej, procka i zasilacz (musisz otworzyć obudowę) bo na tą chwilę opłacalne jest brać inne karty i może znajdziemy coś lepszego, czy komp taki jak w sygnaturze?

PrzemoC
komentarz
komentarz

właśnie taki jak w sygnaturze ale ja dopiero będę kupował nowego kompa i tylko się pytam

Gość
komentarz
komentarz

Dobra, to jak już będziesz wiedział jakie podzespoły będziesz brał to pomyślimy nad czymś lepszym bo ten GF nie jest wcale taki opłacalny :D

PrzemoC
komentarz
komentarz

Będę kupował gdzieś tak za pół roku i myśle że procki intel core 2 quad z serii Q9 stanieją :

Płytę główną na chipsecie P31 myśle że firmy Gigabyte

Intel Core 2 Quad Q9300 4x2,5 Ghz 6MB L2 - podobno można go nawet nieźle pokręcić ale oczywiście nie tak jak q6600 ale ja wole coś nowszego

4GB RAM

HDD 500GB SATA2 32MB cache

zasilacz 500W

jakaś nagrywarka DVD

byle jaka obudowa aby nic się w niej nie świeciło

no i karta graficzna conajmniej Geforce z serii 9 no i na DDR3 i z 1GB pamięci

falcon1984
komentarz
komentarz

Za pół roku to rynek się mocno zmienia, nie ma sensu teraz planować tylko max miesiąc przed zakupem

mefiasz
komentarz
komentarz

U mnie Crysis i FarCry 2 w najgorszym wypadku 24fps (na max detalach 1280x800) ale tylko wtedy jak zacznę rozwalać wszystko dookoła z rakietnicy...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.