x-kom hosting

System nie widzi pendriva pqi

Otoman
utworzono
utworzono

Witam,

piszę z kolejnym problemem. Kilka dni temu zakupiłem pendriva firmy pqi U172P o pojemności 4GB. Po podłączeniu go do portu USB w trayu pojawia się jedynie ikonka bezpiecznego usuwania sprzętu. Po wejściu w mój komputer pojawia się dysk wymienny jednak nie mogę z nim nic zrobić a przy próbie kopiowania plików występuje komunikat o treści: H:\ nie jest dostępny. Nie można wykonać żądania z powodu błędu urządzenia We/Wy. Dodam że pendrive na kilku innych kompach działa bezproblemowo. Tak samo inne urządzenia tego typu bez problemu chodza u mnie. Czy może on się gryźć z jakimiś programami, np alcoholem 52?

z góry dzięki za pomoc

Mateusz J.
komentarz
komentarz
Czy może on się gryźć z jakimiś programami, np alcoholem 52?
Raczej nie.
H:\ nie jest dostępny.
Poszperaj coś w rejestrze:

Start => Uruchom => regedit

Przejdź do:

HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2

Następnie PPM na mountpoints2 => Opcje uprawnień => zaznacz swojego użytkownika, a następnie daj sobie pełną kontrolę.

Otwórz mój komputer narzędzia>opcję folderów => zakładka widok

Odznacz: użyj prostego udostępniania plików (zalecane)

Zaakceptuj wprowadzone zmiany.

Kliknij PPM na pendrive właściwości>zabezpieczenia

i sprawdź czy masz przypisane do niego prawa.

A czy da się wejść do pendrive poprzez wiersz poleceń?

Start => uruchom => cmd => cd x: gdzie x to litera przypisana pendrive.

Próbowałeś podłączyć to urządzenie do portu USB?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.