x-kom hosting

Podpinanie dysku sata przy starym ata

nuts4
utworzono
utworzono

Problem mam taki że zakupiłem dysk SATA mając wcześniej ATA . Moja płyta główna to :Nvidia nForce 650i SLI p5n-e sli .

jeżeli chodzi o podpinanie sprzętu jestem całkowicie zielony . ale zdołałem znaleść kabelki w pudełku od płyty głównej i podpiąłem do pierwszego czerwonego (z napisem SATA1) z 4 wejść (na przemian : czerwone . czarne , czerwone , czarne) . Przy ładowaniu się komputerka kliknąłem "delate" i wkroczyłem na teren nieznanych mi literek cyfr i bóg wie czego jeszcze :/ . w Main pisze mi jako master slave : WDCicyferki(ten stary dysk) a przy SATA1 pisze samsungicyferki(to zapewne ten nowy =D) i teraz tak , chcę zainstalować windows'a na nowym twardzielu a stary wyrzucić przez okno albo używać go razem z tym pierwszym.

lecz nie wiem jak ustawić żeby zainstalować windows na tym SATA ponieważ jak wypinam ten stary to pisze mi że nie ma dysku na takim czarnym tle O.o .

Help !(jak wpadnie mi w ręce kabel do erricsona to mogę załączyć zdjęcia czegokolwiek(niestety obecnie jest poza domem (;P) )

nuts4
komentarz
komentarz

lol . thx xD .Szczerze to czytając wcześniej ten http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=33439 temat myślałem że nie w tym tkwi problem xD .

tylko ..... a właściwie to nie ważne co myślałem ^^ . jutro z rana spróbuje to "zamontować" . thx

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.