x-kom hosting

Czy opłaca się zmieniać, kiedy i na co....

Kosmoj
utworzono
utworzono

Elo

Mój sprzęcik: Asus P5K, E6750, 8600GTS, ramy: Patriot LLK 800 2x1Gb, zasilacz Ever 480w.

Chodzi mi o to, że w sumie nie gram zbyt wiele, ale chciałbym wiedzieć, czy do mojego sprzętu mogę spokojnie włożyć grafike pokroju Radeona 4870 i po O/C procka wszystko wyrobi, czy z chęcią zmiany grafiki będę musiał wymieniać coś jeszcze.....;-)

Narazie posiadam monitor LCD firmy LG sprzed 6-7 lat, którego max rozdzielczość to 1024x768 więc uważam, że nawet w nowsze gry typu GTA IV czy Far Cry II powinienem ładnie pocisnąć w tej rozdzielczości....czy się mylę?

Jednak w niedalekiej przyszłości przyszłości czeka mnie zmiana monitora na jakieś myślę 22 cale a wtedy moja grafika może okazać się słabiutka...

Co o tym myślicie? ;]

//Wiesz gdzie się zakłada taki temat ? 1k postów i dalej nie wie.

//Patrz ptk.2 regulaminu działu obraz i grafika. Następnym razem będzie warn i kosz.

//Nestea

n31T
komentarz
komentarz

do 4870 będziesz musiał podkręcić procka do około 3.5ghz, reszta nie powinna stawiać oporu. Nie wiem tylko jak ten zasilacz i jego sprawność. Reszta ok.

Gość
komentarz
komentarz

Ever jakością nie grzeszy to taki lepszy FEEL

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.