x-kom hosting

Problem z napędem

wojtas6662
utworzono
utworzono

Witam... mam taki rpoblem... mam dwa napędy oba to nagrywarki jedna CD a druga DVD\CD wkładam w obojętnie jaką z nich pusta płytę czy to CD czy DVD ;/ nie czyta mi jej..nie wyskakuje mi autoodtwarzanie a jak chce ją sam odtworzyc wyskauje mi komunikat E:\ Nie jest dostępny. Nie poprawna funkcja. eh i co mam robić.? gdy nagrywam np dokumenty przez NEro wysuwa mi dys i kaze wsadzic inną płytę i wkladam i wkladam i nic.;/ a gdy wsadzę już płyty na których coś jest.. to wszystko ok wyskakuje mi autoodtwarzanie i wogole.. więc proszę poradzcie...

Mag Magik
komentarz
komentarz

Odinstaluj kanały do których podłączone są napędy z menadżera urządzeń oraz same napędy. Czyli

Start->Uruchom-> wpisz 'devmgmt.msc' -> Kontrolery IDE ATA/ATAPI -> odinstaluj wszystko co tam się znajduje.

Start->Uruchom-> wpisz 'devmgmt.msc' -> Stacje dysków CD-ROM/DVD -> odinstaluj wszystko co tam się znajduje.

Sprawdź jeszcze Mój Komputer-> prawym na napęd -> Właściwości -> zakładka Nagrywanie -> zaznacz Włącz nagrywanie dysków na tej stacji

wojtas6662
komentarz
komentarz

ok a te kanały wszystkie co je mam odinstalowac jak one sie pozniej uruchomia? mam je od nowa instalowac czy jak?

Mag Magik
komentarz
komentarz

wojtas6662 kanały automatycznie zainstalują się po ponownym uruchomieniu komputera, nie musisz nic robić :)

wojtas6662
komentarz
komentarz

OK dzieki... zobaczymy co to da... ;]

i to pomoze tak?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.