x-kom hosting

karta graficzna agp za okolo 150 zl

foka323
utworzono
utworzono

Szukam karty graficznej agp mój komp to celeron 2.4ghz 764mb ramu plta procomp zasilacz mustang 400w

serwer
komentarz
komentarz

7300 GT lub 7600gs

Przydało by się wymienić zasilacz na coś lepszego

Modecom MC-350

Gość
komentarz
komentarz

9600pro to maks dla tego procesora

Lipton
komentarz
komentarz

Można poszukać też X700 na DDR i 6600, nie GT !

PrzemoC
komentarz
komentarz

Geforce 7300gt zarąbisty sam kupiłem i naprawdę dał kopa prockowi a co do tych geforce 6600gt to zależy jak się trafi u mojego kolegi chodzi już dwa lata i wszystko ok a i jeszcze nie kupuj nic pokroju geforce 8500gt np.256mb jak już to coś co ma więcej pamięci bo z takiej karty to directx 10 nie będzie pożytku a z tego co wiem to seria 9 to już chyba tylko na PCI-E

Lipton
komentarz
komentarz

7300GT przy tym zestawie to pomyłka.

Może gdyby był to Celeron D to jeszcze by uszła.

PrzemoC
komentarz
komentarz

ja mam na swoim athlonie i zasilaczu 350w i wszystko ok to i jemu powinno jakoś dać radę

damib
komentarz
komentarz
ja mam na swoim athlonie i zasilaczu 350w i wszystko ok to i jemu powinno jakoś dać radę

ale procesor do tej karty jest za słaby po co coś czego się nie wykorzysta??? tak jak Nestea pisze weź NV 6600 będzie dobre

foka323
komentarz
komentarz

Troche zescie mi namieszali w głowie co mam wogule kupić a i jak juz to bym wolał cos z ati

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.