x-kom hosting

Ktora karte wybrac ?

zabielak
utworzono
utworzono

Witam , mam dylemat ktora karte wybrac, a mianowicie MSI 9600GT (Taki) vs. Zotac 9800GT (Taki)

9600 , a szczegolnie ten MSI ma bardzo dobre i ciche chlodzenie jednak nie wiem jak z tym zotacem , poniewaz nie wyglada najlepiej :P Prosze o porady ktora wybrac

PS. dodam jeszcze ze msi 9600gt jest juz odrazu podkrecona na ok 750/2100 zas ten 9800gt ma taktowania 600/1800 (bez podkrecania)

damib
komentarz
komentarz

a do jakiego procesora ta karta ma być??

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Witam , mam dylemat ktora karte wybrac, a mianowicie MSI 9600GT (Taki) vs. Zotac 9800GT (Taki)

9600 , a szczegolnie ten MSI ma bardzo dobre i ciche chlodzenie jednak nie wiem jak z tym zotacem , poniewaz nie wyglada najlepiej :P Prosze o porady ktora wybrac

PS. dodam jeszcze ze msi 9600gt jest juz odrazu podkrecona na ok 750/2100 zas ten 9800gt ma taktowania 600/1800 (bez podkrecania)

Ja bym bral 9600gt..

choc ma mniej jednostek PixelShader to przpustowosc jest wieksza i na zegarach lepiej.. Ja bym bral to 9600 :)

Edit: jak dla mnei o Zotacu świadczy cena (w 9800GT najtansze wiec wiadomo^^) ..

zabielak
komentarz
komentarz

no procek e5200, reszta to msi p35 neo,chieftec 450w,2x1Gb Patriot 800Mhz. Też mysle ze lepiej ta 9600gt- juz bym ja mial dawno tylko ze gosciu oszukal mnie na allegro (dla wtajemniczonych nick- TaryfaGo ) A jak myslicie jak dlugo bede mogl grac plynnie w gry , i czy w ogole obecnie pogram w GTA 4 chociaz na srednich :)

damib
komentarz
komentarz

to już lepiej brać tego 9600 tylko by trzeba lekko procka podkręcić tak na 3GHz spokojnie wystarczy... a co do gta działać będzie na średnich spokojnie a czy będziesz mógł grać płynnie dalej w nowe gry to już zależy jakie gry będą robić :P

BodzioDPL
komentarz
komentarz
to już lepiej brać tego 9600 tylko by trzeba lekko procka podkręcić tak na 3GHz spokojnie wystarczy... a co do gta działać będzie na średnich spokojnie a czy będziesz mógł grać płynnie dalej w nowe gry to już zależy jakie gry będą robić :P

Dokladnie, ale czy 3GHz trzeba, mi sie zdaje ze 2,8 bedzie wystarczylo^^

a ta 9600 napewno nadaje sie do GTA itd. przpuszczam, ze za rok to gry beda wymagaly 2 rdzeni w karcie <_<

damib
komentarz
komentarz
Dokladnie, ale czy 3GHz trzeba, mi sie zdaje ze 2,8 bedzie wystarczylo^^

może wystarczy:P ten procek spokojnie podkręci się na 3GHz które już na pewno wykorzystają w pełni kartę :)

Lipton
komentarz
komentarz

Bierz 9800GT ! Nie patrz na komentarze powyżej. 9800GT jest o około 15% wydajniejszy od 9600GT, od tej wersji fabrycznie podkręconej o 5-10%.

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Bierz 9800GT ! Nie patrz na komentarze powyżej. 9800GT jest o około 15% wydajniejszy od 9600GT, od tej wersji fabrycznie podkręconej o 5-10%.

No jest te 5-10% wydajniesza, ale 9600GT od MSI ma lepsze chlodzenie.. Jak chce to nie bierze 9800GT.. nikt mu przecież nie odradzal jej..;P

Lipton
komentarz
komentarz

Może i ma lepsze chłodzenie, ale akurat te karty się nie grzeją, myślę, że z tego Zotaca też coś wyciągnie.

Gość
komentarz
komentarz

Kupować kartę gorszą bo ma niby lepsze chłodzenie? Totalne nieporozumienie, dobry cooler GPU to wydatek rzędu 50zł więc żadna kasa

PrzemoC
komentarz
komentarz

9800gt wydajniejszy ten 9600gt przy 512mb wcale nie jest taki super

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.