x-kom hosting

Jaka karta graficzna na AGP do 100 zł ?

tom300
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Chciałbym kupić nową kartę graficzną na złącze AGP w cenie gdzieś do 100zł.

Procesor: Intel Pentium 4 506, 2666 MHz (20 x 133)

Zasilacz: Feel Modecom 300W

Płyta główna: MSI PM8M3-V

Najlepiej gdyby był to jakiś geforce.

EDIT:

Zapomniałem dodać, że moją aktualną kartą jest GF FX5200 128 MB.

Z góry dziękuję za pomoc ;)

damib
komentarz
komentarz

poszukaj czegoś z ATI X1650 może uda ci się znaleźć coś w granicy 100zł. Oczywiście używki

zasilacz trochę awaryjny jeśli to seria pierwsza feela

Carlsberg
komentarz
komentarz

Ja po świętach sprzedaje na allegro swojego GF (sygnaturaka) cena ok.130-140

Gość
komentarz
komentarz

Mówię ostatni raz, potem normalnie minusy będę dawał...

JAK POLECACIE FORTRONA TO TYLKO MODELE Z SERII HLN (HLC) i GLN (GLC), w przeciwieństwie do pozostałych mają aktywne pfc, 80% sprawność i GP.

Co do grafiki nie kupuj 6200, bierz http://www.allegro.pl/item511325663_ati_x1...03_8tys_gw.html (wiem, ddr2 ale w tej cenie ciężko o coś lepszego)

rafalluz
komentarz
komentarz
Mówię ostatni raz, potem normalnie minusy będę dawał...

JAK POLECACIE FORTRONA TO TYLKO MODELE Z SERII HLN (HLC) i GLN (GLC), w przeciwieństwie do pozostałych mają aktywne pfc, 80% sprawność i GP.

Co do grafiki nie kupuj 6200, bierz http://www.allegro.pl/item511325663_ati_x1...03_8tys_gw.html (wiem, ddr2 ale w tej cenie ciężko o coś lepszego)

A PNF (czyli Amacrox Warriory)?

Serie HLN i GLN są po prostu szczególnie dobre, a te tańsze są bezpiecznym zamiennikiem nołnejmów - nie spalą kompa i mają deklarowaną moc, choć rekordów sprawności/regulacji napięć nie ustanowią. Litości, przecież można kupić znośny zasilacz za względnie niewielkie pieniądze, który nie jest bomba zegarową.

Gość
komentarz
komentarz
A PNF (czyli Amacrox Warriory)?

400W PNF nie Amacrox, to jeden z najgorszych zasilaczy FSP. Miałem sam i nie polecam. Niestabilne napięcia, 15A na 12V, terkoczący wentylator.

Serie HLN i GLN są po prostu szczególnie dobre, a te tańsze są bezpiecznym zamiennikiem nołnejmów - nie spalą kompa i mają deklarowaną moc, choć rekordów sprawności/regulacji napięć nie ustanowią

ja nie wiem czy w klasie do 40zł znajdziesz coś lepszego

Daniel W.
komentarz
komentarz

Nie wiem,moze GeForce 5500 ?

pozdrawiam

Daniel W.

Lipton
komentarz
komentarz

Bierz tego X1600PRO na DDR2, którego polecił Ci Ja. Lepszej karty w takiej cenie nie znajdziesz.

damib
komentarz
komentarz

tu masz KLIK w tej cenie lepszej kart nie znajdziesz

Lipton
komentarz
komentarz

Można dołożyć. Wersja X1650PRO ma podniesione zegary na pamięciach do 800Mhz(efektywnie)

damib
komentarz
komentarz
Można dołożyć. Wersja X1650PRO ma podniesione zegary na pamięciach do 800Mhz(efektywnie)

i taką mu podałem :P:bansuj:

tom300
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedzi :)

A czy wymiana zasilacza jest naprawdę konieczna, czy mój Feel dałby radę z jedną z tych kart, które zaproponowaliście?

Gdyby trzeba było wymieniać do tego zasilacz koszty niestety wzrosłyby :(

damib
komentarz
komentarz
Dzięki za odpowiedzi :)

A czy wymiana zasilacza jest naprawdę konieczna, czy mój Feel dałby radę z jedną z tych kart, które zaproponowaliście?

Gdyby trzeba było wymieniać do tego zasilacz koszty niestety wzrosłyby :(

pierwsza wersja feel jest dość awaryjna słabo trzyma napięcia może działać ale tego nie wiadomo nie polecał bym tego tak zostawiać wybór należy do ciebie...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.