x-kom hosting

Zewnętrzny - wewnętrzny

Dyni@
utworzono
utworzono

Czy zewnętrzny dysk ma takie same parametry jak wewnętrzny ? Czy robi jakąś różnicę czy kupię zewnętrzny, czy wewnętrzny + obudowę ?

Gość
komentarz
komentarz
Czy zewnętrzny dysk ma takie same parametry jak wewnętrzny ?

Niekoniecznie. Zależy od tego jaki kupisz dysk :)

Czy robi jakąś różnicę czy kupię zewnętrzny, czy wewnętrzny + obudowę ?

Też niekoniecznie. Też zależy od tego jaki dysk kupisz :P

Dyni@
komentarz
komentarz

To jeszcze jedno, dlaczego niektóre kieszenie mają limitowany rozmiar dysku ? Może ktoś to racjonalnie wytłumaczyć ?

Edit: I jeszcze jedno : "Obudowa obsługuje funkcję OTB (One Touch Backup), umożliwiającą wykonanie backupu plików za pomoca jednego przycisku." - co to oznacza ?

Gość
komentarz
komentarz
To jeszcze jedno, dlaczego niektóre kieszenie mają limitowany rozmiar dysku ? Może ktoś to racjonalnie wytłumaczyć ?

Nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć. W obudowie są następujące zatoczki:

-2,5 Dyskietki

-3,5 Dyski Twarde Wewnętrzne

-4,5 Napędy

"Obudowa obsługuje funkcję OTB (One Touch Backup), umożliwiającą wykonanie backupu plików za pomoca jednego przycisku." - co to oznacza ?

Proste: jeden przycisk na obudowie. Jak naciśniesz to wszystkie dane zostaną skasowane na tym nośniku :)

Myślę, że pomogłem.

Pozdrawiam.

Wesołych świąt :akuku: :bamu: :bansuj:

rafalluz
komentarz
komentarz

To nie takie ważne, ale dwie poprawki

-Dyski twarde też mogą być 2.5'' - np. laptopowe HDD lub SSD

-Napędy są 5.25''

Dyni@
komentarz
komentarz

Nie chodziło mi o ten rozmiar, chodzi mi o to że na niektórych obudowach jest np. do 500GB ?

Jesteś pewny że ten przycisk to kasowanie ? Bo z tego co mi wiadomo to backup jest robieniem kopii zapasowej danych. Tylko nie wiem jak można zrobić kopię danych np. 400GB na dysku 500GB, czy one są jakoś skompresowane do kilobajtów czy co ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.