x-kom hosting

Seagate 500GB Sata

cg_scotland
utworzono
utworzono

Witam. Mam od wczoraj nie lada problem z moim komputerem i myslę, że glówna przyczyną jest dysk twardy. Otóż... Wymieniłem wczoraj kartę graficzą wraz z zasilaczem [inno3d geforce 9600 gso + fsp blue storm 500w]. poniewaz braklo mi jednej wtyczki zasilajacej na sata pozbylem sie napedu cd i smigam na zewnetrznym [usb]. popodlaczalem wszystko jak nalezy i zabralem sie za reinstalacje visty... tutaj sprawa sie komplikuje, bo sama instalacja trwa ok. 2 godzin. komputer dziala niesamowicie wolno. kiedy probuje skopiowac np. film z jednej partycji na druga predkosc dysku to ~3 MB/s. Sama instalacja sterownikow do chipsetu trwa 30 min. Co moze byc przyczyna ? tak jak wczesniej napisalem problem wystapil po wymianie zasilacza i karty graficznej.

co do reszty - plyta glowna IPIBL-LB [produkowana przez ASUS dla HP]

procesor intel q6600 [quad core]

z gory dziekuje za pomoc w rozwiazaniu problemu

falcon1984
komentarz
komentarz

Sprawdź SMART dysku i sprawdź dysk programem HDD Tach lub HDD Life

Zainsaluj też sterowniki SATA dla Visty pobrane ze strony producenta płyty głównej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.