x-kom hosting

Fever shinobi

cwaniak0
utworzono
utworzono

Mam takie pytanie jak mogę w tej obudowie zwiększyć temperaturę na wyświetlaczu bo jak mi przekroczy komp 60 C to zaczyna piszczeć. A podzespoły które mam to 60 C to jest dla nich normalna temperatura pracy. Bo mam karte graficzna radeon hd4870 x2 i ona jak gram rozgrzewa sie do ponad 60 C. Pomocy te piszczenie doprowadza mnie do szału !

ambas
komentarz
komentarz

Otwórz obudowę i zobacz gdzie znajduje sie końcówka czujki temp. o tego wyświetlacza i umieść ją w innym miejscu, np. na spodzie obudowy.

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Otwórz obudowę i zobacz gdzie znajduje sie końcówka czujki temp. o tego wyświetlacza i umieść ją w innym miejscu, np. na spodzie obudowy.

Wlasnie dzisiaj wywalilem ta obudowe.. O ile pamietam to temp max na wyswitlaczu to 37 stopni (żal).. Wogole ta obudowa ma zla jakosc.. rozkrecilem caly przedni panel a wszystko od razu zaczelo wylatywac. Do takiego sprzetu ta obudowa to porazka. <_<

Daj sobie luzem te czyjniki blisko went. to bedzie chlodniej (mi to pomoglo) xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.