x-kom hosting

czy to wina zasilacza?

arusi1
utworzono
utworzono

Parę dni temu zaczął się dziwnie zachowywać mój komputer wyłącza się po 3godzinach użytkowania a jak chcę go ponownie uruchomić to on nie odpowiada po 3,4minutach włącza się ale nie chce wystartować tak jak by było za niskie napięcie dostaje prąd ale coś stuka w stacji dyskietek i nie chce wystartować i po chwili wyłącza się zasilacz mam jakiś chiński zasilacz o mocy 350W.

Proszę o pomoc i podanie jakiś zasilaczy jeśli to on

z góry dzięki

Gość
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej jest to wina zasilacza. Jeżeli możesz to wymień go na jakieś markowe 350W (Amacrox Warrior AX400-PNF, ModeCom MC 350W) ;)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Podaj konfigurację sprzętową komputera, temperatury procesora i karty graficznej w stresie, markę zasilacza.

Gość
komentarz
komentarz

Zmien nazwe tematu bo pójdzie do kosza. Zapoznaj się też z regulaminem.

arusi1
komentarz
komentarz

wszystkie temperatury są w porządku nie wiem tylko temperatury zasilacza marka colorsit

BlackRaven
komentarz
komentarz

Zasilacz z czarnej listy, najlepiej by było jakbyś sprawdził sprzęt na zasilaczu markowym. Napisz jeszcze konfigurację kompa (procesor, płyta, grafika).

arusi1
komentarz
komentarz

Typ procesora Intel Celeron D 331, 2666 MHz (20 x 133)

Nazwa płyty głównej ASRock 775i65PE (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, LAN)

Karta wideo NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)

djmakus
komentarz
komentarz

sprawdź na jakimś zasilaczu z firmy

Chieftec

Amacrox

Pentagram

OCZ

ModeCom MC (nie Feel)

Corsair

Tagan

Antec

arusi1
komentarz
komentarz

dobra sprawdzę na którymś z nich już zamówiłem pentagrama o mocy 460W

wielkie dzięki

Mam jeszcze jedno pytanko czy jak go zamontuje to może spalić płytę główną czy ona sama sobie weźmie odpowiednie napięcie

mis456
komentarz
komentarz
Mam jeszcze jedno pytanko czy jak go zamontuje to może spalić płytę główną czy ona sama sobie weźmie odpowiednie napięcie

Nic się nie spali

arusi1
komentarz
komentarz

dobra to wielkie dzięki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.