x-kom hosting

Wymiana GeForce 8500GT

silvestri
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam chciałbym wymienić kartę graficzną, cena jaka mnie interesuje to ok. 450 PLN.Konfiguracja mojego kompa to:Procesor:Typ procesora QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267).Nazwa płyty głównej MSI G31M (MS-7379). Zasilacz : nie wiem (jest na gwarancji) Karta grafiki to:GF 8500GT na której ,,nic,, nie chodzi -DLACZEGO? POMÓŻCIE. P.S. Zestaw brany 14.07.2008 w Realu.

PaQre
komentarz
komentarz

Radeon HD3870/GF 9600GT+Chieftec 450W.

A na 8500GT nie chodzą Ci bo te karty są totalną pomyłką i zakładam także,że karta jest na ddr2 co tym bardziej się do tego przyczynia.

PaQre
komentarz
komentarz

Tylko pamiętaj,że chłodzenie tego palita jest dość głośne.Mam takie w moim Radeonie i nieźle daje po uszach.Jeśli zależy Ci na ciszy to weź tego zotaca http://www.allegro.pl/item510621494_zotac_...n_box_wawa.html

PaQre
komentarz
komentarz

On ma tylko 450zł i myślał,że ta kasa pójdzie tylko na grafikę a tymczasem doszedł jeszcze koszt zasilacza więc trzeba podać grafikę+zasilacz w tej cenie.

BodzioDPL
komentarz
komentarz
On ma tylko 450zł i myślał,że ta kasa pójdzie tylko na grafikę a tymczasem doszedł jeszcze koszt zasilacza więc trzeba podać grafikę+zasilacz w tej cenie.

No ja podałęm

karta-350zł zasilacz 160zl jest ponad 500zł

ale lepiej niech doda te 50zł a bedzie napewno zadowolony (karta fajna, zasilacz bardzo dobry i nawet z zapasem).

Pozdro

PaQre
komentarz
komentarz

ja mówiłem do ya20081.I wiem,że lepiej dołożyć te 50zł i mieć dobre częsci niż nie dołożyć i mieć gorsze.

BodzioDPL
komentarz
komentarz
ja mówiłem do ya20081.I wiem,że lepiej dołożyć te 50zł i mieć dobre częsci niż nie dołożyć i mieć gorsze.

Spoko.. tak chcialem podkreslic.. :)

silvestri
komentarz
komentarz
Radeon HD3870/GF 9600GT+Chieftec 450W.

A na 8500GT nie chodzą Ci bo te karty są totalną pomyłką i zakładam także,że karta jest na ddr2 co tym bardziej się do tego przyczynia.

p.s. tak 8500GT jest na ddr 2 i oto moje następne pyanie:czy w takim razie mogę dokupić kartę na ddr 3 ?

BodzioDPL
komentarz
komentarz
p.s. tak 8500GT jest na ddr 2 i oto moje następne pyanie:czy w takim razie mogę dokupić kartę na ddr 3 ?

Pewnie ze tak ;) wrecz musisz..

PaQre
komentarz
komentarz

Oczywiście,że możesz.Wiem o co Ci chodzi,boisz się,że jak karta ma DDR3 a twoja płyta obsługuje DDR2 to nie będzie działać.Otóż nie bo pamięć karty nie ma nic wspólnego z tą obsługiwaną przez twoja płytę.

dawid11113
komentarz
komentarz

karta dobra ale nie wiadomo co na nią powie twój stary zasilacz pewnie "no name"

silvestri
komentarz
komentarz
karta dobra ale nie wiadomo co na nią powie twój stary zasilacz pewnie "no name"

Witam. jest ,zainstalowany radek 4850.... i śmiga ,a co do zasilacza to mam 400 i powiedzieli w serwisie ze na razie wystarczy.

PaQre
komentarz
komentarz

Narazie.Lepiej go wymień na coś porządnego.Bo 400W to już troche za mało(już tym bardziej no-name) dla R4850

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.