x-kom hosting

Formatowanie dysku

MySiA
utworzono
utworzono

Muszę sformatować dysk C i wciąż wyskakuje mi taki błąd:

,,Nie można sformatować tego dysku. Zakończ działanie wszystkich narzędziz dyskowych i innych programów, które korzystają z tego dysku, oraz upewnij się czy w żadnym oknie nie jest wyświetlana zawartość dysku. Wtedy ponów formatowanie"

Zamknełam wszystko, i nadal pokazuje mi się ten bląd:( Co mam zrobić??

nitro07
komentarz
komentarz

jak formatujesz ta partycję ? nie czasami z poziomu Windows ?

MySiA
komentarz
komentarz

...chyba tak

nitro07
komentarz
komentarz
...chyba tak

czyli źle tak się robi nie możesz sformatować partycji z której jest aktualnie uruchomiony Windows i programy to tak jakbyś chciała uciąć gałąź na której siedzisz

w jakim celu chcesz sformatować partycję ? chcesz zainstalować od nowa Windows ?

MySiA
komentarz
komentarz

tak bo niechcący kiedyś usunęłam składniki i nic nie mogę zrobić...

nitro07
komentarz
komentarz

jakie składniki ?

nie trzeba od razu formatować, można doinstalować to czego brakuje lub przeprowadzić naprawę systemu

formatowanie = utrata danych - noo chyba, że najlpiej zrobisz kopię

czynmydobro4fun
komentarz
komentarz

Włóż płytkę z Windowsem do napędu, zresetuj komputer. Gdy będzie się uruchamiał wciskaj F12. Pojawi się lista napędów - wybierz napęd CD/DVD. Wciśnij Enter i poczekaj chwilę. Gdy zobaczysz 3 opcje do wyboru:

1. Zainstaluj Windows od nowa.

2. Napraw

3. Zakończ

Bierzesz napraw. Zapyta jeszcze chyba który system ma naprawić. Jeżeli masz jeden to wciskasz 1 i jazda...

MySiA
komentarz
komentarz

Dzięki:*

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.