x-kom hosting

Karty graficzne ATI

Los_Emilos
utworzono
utworzono

W przeciągu miesiąca, 2 może 3 max będę chciał kupić sobie nowy piec i myślałem o karcie ATI. Ostatnio czytałem że w wielu grach są problemy właśnie z kartami ATI przez ich sterowniki (błędy w wyświetlaniu grafiki). Myślałem o Kupinie tej karty Asus Radeon HD4650 512MB DDR3 HDTV DVI HDMI i nie mam pojęcia czy jednak nie spróbować pozostać dalej wiernym kartom nVidia (cały czas mam tylko te karty).

Machur
komentarz
komentarz

zalezy z jakiego przedziału cenowego chcesz karte i czego od niej oczekujesz;)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Według mnie to brednie. Ja tam miałem i radka i geforca i różnicy nie widzę. Mój kumpel też ma ATI i chwali sobie.

A43vil
komentarz
komentarz

Moim zdaniem jeżeli patrzeć na cena = wydajność to w marketingu lepiej na tym wychodzi ATi. Moim zdaniem nie ma już takiego czegoś jak kiedyś a geforcy są najlepsze i tylko je kupujemy. Miałem i to i to i raz jedno było lepsze raz inne.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.