x-kom hosting

Nagrywarka Lite-On 20A1H

kwiacynty
utworzono
utworzono

Witam.

Nagrywarka właściwie jest sprawna. Odczytuje i nagrywa zarówno DVD jak i CD.

Problem natomiast jest z płytami 2-warstwowymi. Po włożeniu do napędu mieli ją strasznie długo i nie rozpoznaje jej. Dodam, że wcześniej nagrywałem te same płyty (BenQ) i rozpoznawał je... Kupiłem inne (Verbatima) i to samo.

Podpina to już się pod gwarancje prawda?

Aha update BIOSU zrobiłem na najnowszy. Nic nie pomogło.

Pozdrawiam

kajzer
komentarz
komentarz

wnioskuję, że gwarancja jeszcze jest, ja bym się nie zastanawiał. pewnie nową dostaniesz.

kwiacynty
komentarz
komentarz
wnioskuję, że gwarancja jeszcze jest, ja bym się nie zastanawiał. pewnie nową dostaniesz.

Jutro lecę oddać :)

dzięki za info

Mag Magik
komentarz
komentarz

Dzisiaj miałem podobny problem :) Więc spróbuj zrobić tak:

Start-> Uruchom->wpisz 'devmgmt.msc' w menadżerze urządzeń-> Kontrolery IDE ATA/ATAPI -> odinstaluj wszystko pod tą gałęzią. Uruchom ponownie komputer. Następnie Stacje dysków CD-ROM/DVD-> wybierz i Odinstaluj swoją nagrywarkę.

Uruchom ponownie komputer jeśli będziesz o to poproszony ( kanały IDE możesz odinstalować razem).

kwiacynty
komentarz
komentarz

Niestety nie pomogło.

Zaniosłem dzisiaj i od ręki bez sprawdzania dostałem nową :D I to nowszy model 20A4H :)

Sklep to proline - to się nazywa poważne podejście do klienta.

Niestety jak zacząłem kombinowac, że skoro nowe to powinna byc nowa gwarancja to gosciu powiedział, że jak będę sie upierał przy swoim to odeśle moją do serwisu i będę czekał miesiąc to wziąłem bez gadania :)

I tak zostało jeszcze z 8 miechów gwary...

Temat można zamknac

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.