x-kom hosting

Playstation 3 czy xbox 360 elite.

Mario-M95
utworzono
utworzono

Witam,

właśnie zbliżają się święta i postanowiłem sobie sprawić konsole. Zastanawiam się nad kupnem ps3 albo xbox 360 elite i postanowiłem się poradzić was. Ogólnie chodzi mi o to która konsola generuje lepszą grafikę i która ma więcej możliwości (muzyka,filmy i te sprawy wiecie o co chodzi). Do grania będę używał 24 calowego monitora LCD. Wiem że jest trochę mały i w związku z tym która konsola będzie sobie na nim lepiej radzić i czy to ma w ogóle jakiś wpływ.

Czopson
komentarz
komentarz

Xbox bo mozna go przerobic a ps3 nie ^^ obydwie fajne konsolki ja bym bral xboxa ^^

Jurson
komentarz
komentarz

niektóry gry są na tylko na PS3 albo na X`a... miałem kiedyś X`a i jestem bardziej do niego przekonany.. choć PS3 ma trochę więcej możliwości...

bartEEEk
komentarz
komentarz

Zależy od budżetu;

jak masz kasy na PS3, to bierz go

a jeśli masz mniej $, to 360tke weź

Gość
komentarz
komentarz

Budżet myśl, zę nie gra większej roli, gdyż Elite i PS3 mają podobne ceny.

PS3 ma blu-ray'a. XBOX tańsze gry, ale na ten twój "telewizorek" to polecam XBOX'a ;D

Mario-M95
komentarz
komentarz

czyli xbox lepiej spisuje się na małych ekranach (takich jak mój 24 calowy) ??

bartEEEk
komentarz
komentarz

Nie. Obie konsole się spisują znakomicie, a PS w wielkich lepiej trochę.

kajzer
komentarz
komentarz

możesz jeszcze zerknąć tutaj -> <<klik>>

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam XBOX'a 360-ke Elite i mogę Ci ją polecić. Miałem okazję bawić się PS3 i nie wiem czy to wina tegoż egzemplaża, ale oryginałki strasznie się cięły, tzn. lagi były zwisy i ogólnie dość mozolnie chodziło... no i XBOX lipiej wygląda, chyba wsyscy mi przyznają rację :D

r3turn
komentarz
komentarz

zdecydowanie Xbox

w Playu nie ma lepszej grafiki, chociaż się mówi, że może za rok lub dwa wyciągną z niej jakieś cuda, ale mówią tak od roku i nic nie widać

jedyne co to posiada Blueraya

dzięki temu, że PS3 ma ileś tam tych swoich procków to nikt nie umie na nią porządnych gier robić przykład GTA 4 gdzie PS3 nie obsługiwało 1080P a Xbox tak

i tak jest w wielu przypadkach

ps. nie mam xboxa :P

Gość
komentarz
komentarz

GTA IV Jest w 720p ;) W PS3 przyciąga Blu-Ray a w XBOX'ie jest możliwość dokupienia HD-DVD chodź jest to już wycofana technologia... wybieraj, albo Blu-Ray albo fajna i tańsza konsolka która ma służyć tylko do gier :P

mariusz26
komentarz
komentarz

Na X-Box wszystko zrobisz ;p możesz grac z innymi graczami z całego świata i wysyłać do nich wiadomości, możesz sobie gry i filmy ściągać :) sam mam X-Box i siedzę na nim więcej niż na kompie ;) a na PS3 niemasz takich fajnych gier jak HALO3 albo GTA4. A do X-Box360 mozesz wlozyc HD no i masz DVD w nim :)

A PS3 nie polecam kolega miał PS3 i upadł mu raz i potem zaczoł płytki rysować :/ i niedalo się grac :/

Wiec ja bym wybrał X-Box 360

bartEEEk
komentarz
komentarz
na PS3 niemasz takich fajnych gier jak HALO3 albo GTA4

Twierdzisz, że na PS3 nie ma GTA IV ? :lol:

Wieszak
komentarz
komentarz

Ja bym to opisal tak:

XBOX jest rownie popularny co PS3.

Jego wadami niewatpliwie jest srednia stabilnosc, grzanie sie, brak blue-ray.

PS3 natomiast bywa nieco drozszy od xboxa i nie ma mozliwosci przerobki napedu, na taki, ktory by odczytywal tzw. "pirackie gry".

Duza zaleta peesa jest darmowe gra przez internet.

Ogolnie rzecz biorac jest tu spory dylemat, ktora machine wybrac.

Ja osobiscie decydowalbym sie raczej na XBOX'a, ale odstrasza mnie platna gra on-line.

Wybor nalezy do Ciebie :)

Aha, warto dodac, ze xbox ma troche inna grafike, moim zdaniem minimalnie gorsza od produktu sony.

Tutaj masz link do porownania:http://www.gamespot.com/features/6162742/

michal2528
komentarz
komentarz

Witam.

Mam pytanie też zamierzam kupić Xboxa albo PS3 i chciałem się dowiedzieć czy da się podłączyć konsole pod taki zwykły telewizor kineskopowy???

wielo22
komentarz
komentarz

Posiadam XBOX i mówie że dużo lepszy:)

djkraszinio
komentarz
komentarz

sam posiadam xboxa elite i szczerze go polecam chociaż na ps3 też zbieram ale jak na początek xbox będzie lepszym wyborem grafika jeżeli chodzi o gry multiplatformowe jest porównywalna ale z lekką przewagą xboxa każda z konsol ma juz swoje wyrobione marki (chodzi o gry) w które warto zagrać może ps3 ma za darmo neta ale słabo rozwiniętego za to xbox ma rozwiniętego live które zapewnia masę rozrywki, ps3 jest lepiej wykonane i ma większe możliwości multimedialne ale wybór należy do ciebie

am pytanie też zamierzam kupić Xboxa albo PS3 i chciałem się dowiedzieć czy da się podłączyć konsole pod taki zwykły telewizor kineskopowy???

tak da się podłączyć tylko wtedy grafika wygląda koszmarnie i według mnie nie ma żadnej przyjemności z takiego grania

Mesajah
komentarz
komentarz

xbox na 100 :)

Conrack1410
komentarz
komentarz

Sporo mnie ominęło :-)

box bo mozna go przerobic a ps3 nie ^^ obydwie fajne konsolki ja bym bral xboxa ^^

za to powinieneś dostać Warna

Ja mam XBOX'a 360-ke Elite i mogę Ci ją polecić. Miałem okazję bawić się PS3 i nie wiem czy to wina tegoż egzemplaża, ale oryginałki strasznie się cięły, tzn. lagi były zwisy i ogólnie dość mozolnie chodziło... no i XBOX lipiej wygląda, chyba wsyscy mi przyznają rację biggrin.gif

trafiłeś na wyjątkowo felerny egzemplarz ps3 albo mocno całą sytuację koloryzujesz - wszystkie gry działają na playstation 3 płynnie

zdecydowanie Xbox

w Playu nie ma lepszej grafiki, chociaż się mówi, że może za rok lub dwa wyciągną z niej jakieś cuda, ale mówią tak od roku i nic nie widać

jedyne co to posiada Blueraya

dzięki temu, że PS3 ma ileś tam tych swoich procków to nikt nie umie na nią porządnych gier robić przykład GTA 4 gdzie PS3 nie obsługiwało 1080P a Xbox tak

i tak jest w wielu przypadkach

ps. nie mam xboxa tongue.gif

zauważ jedną rzecz. .. Xbox360 wyszedł zdecydowanie wczesniej a mimo to nie ma gier odstających graficznie od ps3 także w dużo krótszym czasie na playstation 3 pojawily się gry z bardzo dobrą grafiką ... grałem sporo na obu konsolach i uważam ,że jak na razie graficznie wybijąją się 2 gry z ps3 ( Uncharted i GT5 Prologue)

Witam.

Mam pytanie też zamierzam kupić Xboxa albo PS3 i chciałem się dowiedzieć czy da się podłączyć konsole pod taki zwykły telewizor kineskopowy???

zależy pod jaki ... podlaczenie pod taki tv jesli bedzie to możliwe da i tak dużo słabszy efekt niż na nowszych telewizorach
Posiadam XBOX i mówie że dużo lepszy:)

posiadam Gameboya i mówię ,że dużo lepszy :bamu:

Od siebie napiszę tylko tyle ,że zarówno jedna konsola jak i druga da ci masę zabawy. Z doświadczenia wiem ,że Playstation jest z regóły mniej awaryjne i lepiej wykonane... posiada także argument w postaci Blu-ray czy darmowego grania przez internet... Przeróbka to żaden argument tylko zwykła kradzież .... a wybór należy do ciebie... W tej chwili sam mam playstation 3 i jestem bardzo zadowolony ... miałem kiedyś x360 ale strasznie się psuł ( nowsze wersje są mniej awaryjne) ale myślę sobie ,że pewie niedługo sprawię sobie x360 dla paru bardzo dobrych gier,... na razie zainwestowałem w WII i nie żałuję :bansuj:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.