x-kom hosting

O ile podkręcić?

Blacha
utworzono
utworzono

Witam, jutro przychodzi mi już zestaw z prockiem Intel E7300 i mam tutaj następujące pytanie: W polecanych wyczytałem, że E7200 trzeba podkręcić aby nie spowalniał karty graficznej. Czy E7300 także trzeba podrkęcić i jeśli tak to o ile, żeby tej karty nie spowalniał?

Pozdrawiam

klikszen
komentarz
komentarz

ale napisz jaka karte, i nikt ci nie powie o ile podkrecisz to jest zalezne od wielu czynnikow

greengreen
komentarz
komentarz

Mam to samo pytanie :

Procek : Intel E7300

Karta Graficzna : MSI Radeon HD4850 512MB

komputerowiec?
komentarz
komentarz

3.2GHZ w pełni wykorzysta

Krzysiek6
komentarz
komentarz
Witam, jutro przychodzi mi już zestaw z prockiem Intel E7300 i mam tutaj następujące pytanie: W polecanych wyczytałem, że E7200 trzeba podkręcić aby nie spowalniał karty graficznej. Czy E7300 także trzeba podrkęcić i jeśli tak to o ile, żeby tej karty nie spowalniał?

Pozdrawiam

Tego to Ci nikt nie powie, jak będziesz podkręcał, to musisz sprawdzać czy temperatury są w normie, czy się nie przegrzewa i resetuje, czy nie "wariuje" . ;)

Artur
komentarz
komentarz
Tego to Ci nikt nie powie, jak będziesz podkręcał, to musisz sprawdzać czy temperatury są w normie, czy się nie przegrzewa i resetuje, czy nie "wariuje" . ;)

ej, kolego on się pytał ile musi podkręcić żeby karty graficznej mu nie spowalniał procek. Czytaj uważnie. <_<

dla radka 4850 3-3,2GHz ;)

Blacha
komentarz
komentarz

Aha no własnie zapomniałem grafy podać :P - Sapphire Radeon HD 3850 512MB

EDIT: A mam jeszcze takie pytanie, czy jak nie podkręcę to to będzie mocno odczuwalne? Bo kumpel se kupił niedawno E7300 z radkiem hd4850 i mu GTA IV normalnie chodzi, a nic nie podkręcał

koszary
komentarz
komentarz

Pewnie,że bedzie chodzić ale jak podkręcisz do np. 3.2ghz to będzie w pełni wykorzystana

darollo17
komentarz
komentarz

ja swojego podkręciłem na maksa ale komp zaczął mi sie zacinać

mastero06
komentarz
komentarz

jak podkręciłeś na max to nie dziwne ;p

snip91
komentarz
komentarz

Do HD3850 w zupełności 3GHz styknie. Nawet coś pod 2.8GHz by starczyło.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.