x-kom hosting

6600GT do Gigabyte GA-M55plus-S3G ?

staszi
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam Mam wielkie pytanko..

Czy do płyty głownej ( Gigabite GA-M55plus-S3G)Dodam ze jest zintegrowana karta GeForce6100 Bedze pasować Karta Graficzna Ge Force 6600GT?

I 2gie pytanie..

Czemu na kompie : AMD Athlon 64 x2 Fual Core Procesor 4800+ 2.5 GHz

1Gb Ram + GeForce 6100

Nie działają mi takie gry jak Call Of Duty 2 , Gra Couter Strike 1.6 mi się zacina

Proszęo Szybką odpowiedz , Dziekuje ;) :bigsmile:

PS. Wesołych i rAdosnych świąt;)

Gość
komentarz
komentarz
Bedze pasować Karta Graficzna Ge Force 6600GT?

jeżeli karta jest na PCIe to będzie działać, pytanie tylko czy zasilacz pociągnie

Czemu na kompie : AMD Athlon ™64 x2 Fual Core Procesor 4800+ 2.5 GHz

1Gb Ram + GeForce 6100

Nie działają mi takie gry jak Call Of Duty 2 , Gra Couter Strike 1.6 mi się zacina

Dziwne CS powinien chodzić bez problemu, masz zainstalowane sterowniki od karty? Co do COD'a słaba (zintegrowana) grafika i mała ilość ram'u to przyczyny niskiej wydajności

staszi
komentarz
komentarz

Zapisacz mam 300W Feel CS 1.6 mi sie zacina jak wbiegam w smoka

A Cod 2 To juz Wogole niemówie;) jak bym dokupił Zapislacz 450W + Karta Bo by Cacy było ?

Gość
komentarz
komentarz

Markowy zasilacz, minimum 350W (Chieftec, ModeCom MC, Topower, Tagan itd.) + 8800GS/9600GT/HD3850 512mb i pograsz nawet w Crysisa.

staszi
komentarz
komentarz

Wielki Dzieki za pomoc;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.