x-kom hosting

Polecane telefony komórkowe

Igorrodz
komentarz
komentarz

@[member=Verow]

Z tą sprawą zgłoś się bezpośrednio do moderatora [member=Youki]

mgie45
komentarz
komentarz

a widział ktoś może na żywo lg flexa? Widziałam, że niedawno miał premierę w Polsce, głośno teraz o nim jest, ale jestem ciekawa jak na żywo wygląda i jak ta powłoka się sprawuje

Youki
komentarz
komentarz

Widziałem, dotykałem, za duży jak dla mnie. 

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

Za duży? Niewiele większy niż mój Note II z case od Otterboxa. Dla mnie większą wadą jest śmiesznie niska rozdzielczość G Flexa, wynosząca TYLKO marne 1280x720 pikseli - tyle to ma mój Szajsung. Tu widziałbym przynajmniej fullHD.

Edytowane przez Igorrodz
Youki
komentarz
komentarz

Czytaj uważnie 

jak dla mnie. 

 

Ja mam 3,7 cala i spokojnie mi wystarcza.

Igorrodz
komentarz
komentarz

Mam w domu sprawnego Galaxy Ace z ekranem 3.5-cala. Też mi wystarczał. Teraz nie wyobrażam sobie posiadania smartphone z ekranem mniejszym niż 4.7-cala. Oczywiście - to kwestia indywidualnych preferencji niemniej... niemniej ze względu na wzrok i oczy lepiej mieć większy niż mniejszy. Kiedyś to zrozumiesz ;)

Youki
komentarz
komentarz

lepiej mieć większy niż mniejszy

Jeśli to nie odnosi się tylko do telefonów do rozumiem :E 

 

Miałem przez pewien czas 5 calowca i był po prostu za duży... :)

Igorrodz
komentarz
komentarz

Jak mówię - to kwestia gustu i indywidualnych preferencji niemniej oczy Twoje stwierdzą inaczej... za kilka lat. A warto o nie dbać. :cfaniak:

randomowyvlog
komentarz
komentarz

Doradzicie telefon do 550-650 zlotych ?
Telefon glownie do internetu, i gier (zalezy mi na gta san andreas xd) znalazlo by sie cos w tej polce cenowej?

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

Igorrodz
komentarz
komentarz

Poszukaj może LG Swift P880 4X HD

Godlo
komentarz
komentarz

Polecacie Alcatel One Touch Idol w orange na abo?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Jakie abo, ile za fona?

Godlo
komentarz
komentarz

39.99 zl abo Smart plan Halo i 150 zl fon

mgie45
komentarz
komentarz

z tym za dużym to pewnie kwestia gustu, a jak z tą krzywizną, słyszałam, że to ma służyć lepszemu dopasowaniu do konturów twarzy czy tak jest rzeczywiście? Ciekawa jestem na jakiej zasadzie działa ta powłoka to się sama naprawia. Może w przyszłej wersji zrobią full hd, myślę że LG będzie kontunuowało ten pomysł

  • 2 tygodnie później...
eryk2233
komentarz
komentarz

Poszukaj może LG Swift P880 4X HD

Wiesz wgl co piszesz?

Grzejaca sie tegra,niezpotymalizowany uklad,do tego słaba bateria...

Do gier zdecydowanie s2 posiada mali 400 4 rdzeniowe ktore jest dobrze zoptymalizowane pod gry.

Jesli ma byc nowy to moge polecic xperie L-podobna wydajnosc co do s2,bebechy praktycznie te same

  • 2 tygodnie później...
vaxtor
komentarz
komentarz (edytowane)

Samsung Galaxy Ace 3 czy to dobry smartfon ? chodzi mi głównie o internet: facebooka i gg i www i czy w tym telefonie jest jakis sklep żeby sobie kupić muzykę czy grę ?

Edytowane przez vaxtor
Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

W jakiej cenie byś go miał?

Jest Sklep Google Play oraz Samsung Apps.

Edytowane przez Igorrodz
vaxtor
komentarz
komentarz

na abonament w play

Igorrodz
komentarz
komentarz

Które abo, jaka jego wysokość oraz jaka cena fona w tym abo?

  • 4 tygodnie później...
mgie45
komentarz
komentarz

teraz jestem na etapie testowania G2 i powiem Wam, że wymiata! Bateria trzyma bardzo długo, jestem tym bardzo zaskoczona, chociaż często mam włączone wifi to spokojnie 3-4 dni bez ładowania daje radę, czekam na premierę wersji mini. Taki telefon by mi się do użytku własnego przydał, bo G2 mam służbową

  • Dobra wypowiedź 1
  • 2 miesiące później...
gihat
komentarz
komentarz

Odkopię trochę temat bo uważam, że nie ma sensu tworzyć nowego tematu specjalnie...
Jak już wcześniej pytałem o iphone 5s to chciałbym zapytać czy jest wart swojej ceny ? wybrałem ten wątek bo może polecacie coś lepszego za te pieniądze ( xperia z2 ? etc.). Nie obracam się w świecie telefonów i nie wiem jakie wychodzą lub będą wychodzić. Telefon mam zamiar zakupić coś koło sierpnia. 
Moim typem jest iphone 5s ze względu na to, że kolega go bardzo chwali (bawi się zabawkami apple). Sam posiadam ipod'a (gen. 5 - classic 30gb) i nie powiem na jego temat żadnego złego słowa, gdyż nigdy nie miałem z nim problemów a mam go ok. 7 lat i używam nadal...
Moją największą potrzeba jest idealnie, płynnie i szybko chodząca przeglądarka internetowa, do tego system żeby chodził płynnie (bez zawieszek), a także zdjęcia żeby ładnie wychodziły. Odrazu mówię, że w gry jakieś nie gram (czasem gdy jestem bardzo znudzony to jakieś karty czy coś dla zabicia czasu).
Obecnie posiadam Nokie N8 - i jestem strasznie nią zdenerwowany (reseruje się sama, zawiesza, czasem połączenia nie mogę odebrać itd...- jedynym plusem jest darmowy gps).
Czekam na jakieś propozycje z Waszej strony :) Za każdy z góry dziękuję.

  • 3 tygodnie później...
G123
komentarz
komentarz

@up, wiesz tutaj również wybierasz system - IOS czy Android, ja polecam androida, ze względu na to, iż można modyfikować wygląd itp, zaś na iphone jesteś skazany na przeglądarkę safari, która według opinii, które czytałem nie jest najlepsza, nie testowałem, na adnroidzie mozesz zainstalować różne - firefox, opera itp.

Moim zdaniem cena iphone jest wygórowana i nieopłaca się tyle wydawać na telefon który ma gorzą specyfikacje, od tańszych androidów, ale niby ma ten swój nielagujący IOS.

Jeżeli jesteś przyzwyczajony do IOS, polecam Ci Nexusa 5, podzespoły na wysokim poziomie, z czystym androidem na czele + aktualizacja do androida L (5.0?). Jedyny jego minus to słabszy aparat niż np w xperii z2. Jeżeli potrzebujesz czegoś bardziej przyszłościowego bierz NOTE 3 z 3gb ram i dużym wyświetlaczem 5.7 cala.

  • 4 tygodnie później...
PeCetowy
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam ;).

Skoro już mowa o iphone 5s, to mam pytanie. Opłaca się go brać w abonamencie za 650zł? (Wersja 16gb). To już dość tania cena jak na Iphone, dodać mogę tyle że w tym samym abonamencie mam SGS 5 za 1300zł. Więc jak na moje Iphona bardziej się opłaca ze względu na to że łatwo za iphona dostać SGS, a może to tylko moje wrażenie? A szkoda mi dawać 2x więcej za sgs5. Prosiłbym o jakąś podpowiedź.

 

EDIT: sgs5 w tym samym abonamencie (109zł - Play) kosztuje 900zł czyli drożej o 250zł od iphone. 

Edytowane przez PeCetowy
offmyself
komentarz
komentarz

na iphone jesteś skazany na przeglądarkę safari

Skazany ?

 

W każdej chwili możesz sobie zainstalować operę czy chrome i korzystać z tego co Ci się podoba.

 

Do PeCetowy

 

Jak najbardziej opłaca się brać 5s za 650zł, to świetne urządzenie i ja nawet bym się nie zastanawiał.

Od września do stycznia używałem HTC One , potem miałem LG G2, później Note 3, ale i tak teraz wróciłem do iPhone'a bo po prostu chce żeby to urządzenie porządnie działało. Z tymi wszystkimi androidami bywało różnie: HTC tragiczny aparat i chyba tylko tyle bo więcej uwag nie mam, Note ledwo mi się mieścił w kieszeni (przy każdym wsiadaniu do samochodu musiałem go wyjmować), poza tym również trzaski podczas nagrywania wideo i słabej jakości karta WiFi.

bolo11
komentarz
komentarz

co polecacie do ~250zł?

może być używany

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.