x-kom hosting

Rodzice + komputer

Lipton
komentarz
komentarz
Mattix95 Twoj tato miał racje smile.gif po odłączeniu kompa trzeba odczekać kilka minut zanim zaczniesz coś grzebać a szeczegolnie jak chcesz rozkrecać zasilacz

To dla mnie jakaś nowość :D

Ostatnio musiałem wyłączać i włączać komputer co chwilę to odłączałem kabel od zasilacza poczekałem 5 sekund i brałem się do roboty. Kilka minut to jest przesada, może została jakaś moc w tym zasilaczu, ale nie jest to takie napięcie, które mogłoby zrobić nam jakąś krzywdę.

Gość
komentarz
komentarz

odłącz zasilanie, kliknij power to się kondensatory rozładują podczas próby uruchomienia.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ostatnio jak montowałem w zasilaczu przełącznik hebelkowy bo nie miał. No jak skończyłem podłaczyłem do prądu. włączam poprzez połączenie kabla zielonego z czarnym. Przełącznik działa. Odłączyłem od kontaktu i dotknąłem goły kabel w zasiłce no i mnie mocno kopnął, że aż przez 5 min w głowie się kręciło

Mattix95: twój tata miał rację. Zawsze jakiś "zapas" musi zostać w zasiłce. Aby się jego pozbyć

odłącz zasilanie, kliknij power to się kondensatory rozładują podczas próby uruchomienia.

Kiedyś jak dostaliśmy pierwszego kompa, mój kuzyn podłączył go do Internetu. Powiedziałem tacie że lewym się coś otwiera, a prawym to opcje. No i pewnego dnia zasiadł do kompa. Chciał coś tam włączyć no i klikał prawym i się dziwi czemu się to nie otwiera tylko coś się wyskakuje(opcje). Albo nie wiedział jak wyłącza się kompa to wyłączył z listwy. Albo jakieś tam informacje wyskakiwały nt. systemu, a tata to zigorował no i musiałem reinstalke zrobić.

Edytowane przez kamil9445
Dev23
komentarz
komentarz

U mnie też się nie znają ale jak zasiądą czasem to szlag mnie trafia, a babcia przedwczoraj pytała się czy monitor to internet >.<

  • 2 tygodnie później...
konrad14d
komentarz
komentarz

moja stara jak siada na kompa to mowi zebym jej internet wlaczyl a potem na allegro wszedl ... zalled

albo moj stary to kozak : nie chcial mu sie komp wlaczyc (tzn. przy wlaczaniu Error, przed windowsem) to madry dysk odlaczyl i mowi do mnie taki tekst : synu musimy komputer nowy kupic, stary nie chcial sie wlaczyc, wiec dysk odlaczylem i strasznie zaczelo smierdziec. Ale sie usmialem, i dostalem laptopa :P

Zeratuul
komentarz
komentarz

Moja mama powiedziała na laptop - 'ten komputer który wygląda jak walizka'

Popek
komentarz
komentarz

No to tak... moja mama przegląda sobie jakieś filmiki na youtube, a ja jestem w innym pokoju i TV oglądam. Po paru minutach mnie woła, ja przychodze i widze wygaszacz się pojawił. Noi pyta się mnie:

- Jak to wyłączyć?

Zgon na podłodze :haha:

piku
komentarz
komentarz
moja stara jak siada na kompa to mowi zebym jej internet wlaczyl a potem na allegro wszedl ... zalled

Nie każdy musi być pr0 i wiedzieć jak wejść na allegro :haha:

Moja mamcia do mojej siostry często krzyczy:

Zejdź z tego komputera w końcu, rżniesz na nim od rana do wieczora!

:rotfl:

Psycholandia
komentarz
komentarz
Zejdź z tego komputera w końcu, rżniesz na nim od rana do wieczora!

Jakbym słyszała swoją mamę :haha:

qnick
komentarz
komentarz

Siedzę sobie ze 4 lata temu na rusztowaniu we Francji, ponad 30 stopni w cieniu, chillout maksymalny kiedy nagle dzwoni mama w panice:

- Coś się stało z komputerem, nie włącza się chyba się zepsuł. Przecież ja mam tam wszystkie swoje dokumenty, ja nie mogę tego stracić, zrób coś!

- Mamo a weź włącz lampkę

- No nie działa

- To nie podłączaj więcej odkurzacza do listwy

Sylweq7a
komentarz
komentarz

moj tato mowi zamiast partycja to patrycja

soniak
komentarz
komentarz

Moja babcia zawsze zabiera mi jedzenie z przed monitora bo mówi że się promieniuje :D

Gość
komentarz
komentarz

"Moja babcia zawsze zabiera mi jedzenie z przed monitora bo mówi że się promieniuje "

Masz zaje****ą babke xD

  • 7 miesięcy później...
tomek_g
komentarz
komentarz

Tak czytam te wasze historie aż mi się jedna przypomniała, którą mi kolega kiedyś opowiedział.
To było ładnych parę lat temu jak jeszcze net nie był tak bardzo rozpowszechniony i chodziło się do kafejek. Pewnego dnia była awaria i internet w kafejce nie działał. Właściciel nie zamknął lokalu, bo było tam pare osób które ze zniecierpliwieniem czekały na naprawę usterki. Nagle wszedł pewny koleś, a ci ludzie którzy tam byli powiedzieli mu, że jest awaria i nie może skorzystać z internetu na co on z dumą powiedział: "To nic, ja przyniosłem swój internet", wszyscy spojrzeli na niego jak na idiotę. On zaś podszedł do kompa, wsadził dyskietkę i to co on nazwał internetem okazało się zwykłą ikoną IE, którą skopiował ze swojego pulpitu. :D

Danyyy
komentarz
komentarz

Moja Matka Przyszła raz do mnie i mówi sprawdz mi na goglach cos no i wpisuje i od razu mówie co tam jest napisane a Ona : Ale zobacz Ty jak tam ktos szybko wyłapuje te Twoje pytanie i tak szybko odpowiada... ;D

Gość
komentarz
komentarz

mój rodzic zawsze jak coś odkręce boczną ścianke żeby wytrzeć w środku obódowe to mi pięściami po ryju mówie serio

Gość
komentarz
komentarz

Nie zazdroszczę...
Mojej mamie jak złożyłem starego kompa, to już na pulpicie były The Sims, no nic złożyłem włączyłem pokazałem co i jak i idę na dwór. Za 2 godziny wchodzę i patrze Mama gra w simsy i topi swojego meza i tak w kolko, i innym razem jak grala tez w simsy to mowila ze ten ludzik nie chce robic tego co ona chce, a sie okazalo ze miala wlaczona inna osobe :P

Moj dziadek na simsy mowi slimsy
albo moja mam jak wchodzi na nk czy cos to zawsze przez google.pl bo mowi ze jest bezpieczniej.

Machej666
komentarz
komentarz

biją Cię za to że w komputerze grzebiesz? :P

Zjawa123
komentarz
komentarz

Moja ciotka zamiast Firefox mówi Filozof.

koko07
komentarz
komentarz

mój tatuś w żartach owiada zamiast mozilla GODZILLA :D ale to tak w żartach,on sie chyba zna lepiej niz ja hehe :D

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='NISu' date='27 październik 2009 - 19:02 ' timestamp='1256662921' post='888655']
biją Cię za to że w komputerze grzebiesz? :P
[/quote]
U mnie przwie to samo :D Zawsze jak bok jet odkręcony to sie plują że mam zakręcić "bo sie psuje" xD

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='NISu' date='27 październik 2009 - 18:02 ' timestamp='1256662921' post='888655']
biją Cię za to że w komputerze grzebiesz? :P
[/quote]

no no tak bo kiedyś miałem takiego z celeron 2,4 socket 478 i jak zakładałem chłodzenie to sie nóżka słamała i pewnie ma taki uraz ten mój tata

  • 2 tygodnie później...
dawid_55
komentarz
komentarz

a moi rodzice zamiast pendrive, mówią pendrak. Zresztą siostra też xd

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.