x-kom hosting

Rodzice + komputer

Damian's
komentarz
komentarz

Mój tata jak siedzi przy kompie to gada,że się zna lepiej ode mnie,a co chwile mnie woła i się pyta a co to za komunikat,a jak sie odpala office itp.

Kondziu
komentarz
komentarz

To chyba jakaś przypadłość z tymi starymi ; d Mój też się mądruje, że on się zna bo skończył kurs html i był dobry z infy w liceum ;d

A jak ma wirusa to oddaje komputer do informatyków w jego firmie ; dd

borysek01
komentarz
komentarz

haha co wy z tymi starymi macie :D

ja tam takich schizów nie miałem :D

  • 2 tygodnie później...
katie25
komentarz
komentarz

Ojciec mówi "longin" zamiast "login".

Kapiszon
komentarz
komentarz

Ostatnio gadałem z siostrą na skype a ona ma kamerkę no i przysiadł się ojciec...

gada, gada, gada... no i czas się żegnać moja siostra mu kiwa a on kiwa do monitora (nie mam kamerki) :P

wyobraźcie sobie jak to musiało wyglądać... :lol2:

Superyaa
komentarz
komentarz

Dokładnie, co wy macie ze starymi? xD

Next4
komentarz
komentarz

moj rodzic mysli ze procesor sie śrubokrętem podkreca :D

Gość
komentarz
komentarz

to nie dotyczy kompa ale

kiedys bylem u dziadka umyc samochod umylem on wyciaga odkurzacz a ja wtedy gdzies musialem pojsc na chwile wracam a on wk*****ny mnie sie pyta gdzie jest kabel od zaslania !! " szukam wszedzie w piwnicy,w domu i nie moge znalezc" a ja na to ze on jest w odkurzaczu. Taki mialem polew ze malo sie nie poszczalem :P

Lolitka
komentarz
komentarz

Moja mama kiedyś w sklepie komputerowym (ze mną) idziemy z lapkiem i facio mówi o vista a mama podobno beznadziejna co? facio no dokladnie mama:

wiem slyszalam lepszy jest windows :lol: chodzilo o xp :)

voldi
komentarz
komentarz

a co ja mam z rodzicami:

stara pisze życzenia na naszej klasie które zobaczyła w internecie , i takie coś przepisała na kartke i zaczyna to pisac na kompie i to dodatkowo 1 palcem chyba z pół godziny pisała

hawli
komentarz
komentarz
moj rodzic mysli ze procesor sie śrubokrętem podkreca :D

hahahahahahah przy tym sie uśmiałem xD

u mnie starzy są w miare ogarnięci, teraz sobei nie przypominam żadnej akcji chociaz napewno były

SugaBayBee
komentarz
komentarz

Moja mam nie wie jaki ma login do emaila...

Ale pamięta, że jej adres to xxxx@o2.pl

:P

//zmieniłam, żeby nie dostawała romantiko listów ;p

//Andziorka

Garrappachc
komentarz
komentarz

Weź tego nie pisz, później jej pełno spamu będzie przychodzić....

hawli
komentarz
komentarz
Moja mam nie wie jaki ma login do emaila...

Ale pamięta, że jej adres to xxxxx@o2.pl

:P

haha, dzieki za maila :P

SugaBayBee
komentarz
komentarz

geez. ludzie... kto powiedział, ze podałam prawdziwego maila... nie jestem kretynka >.>

Psycholandia
komentarz
komentarz

Nikt nie mówi, że jesteś :]

Dla pewności zmieniłam, ktoś może mieć maila, którego podałaś i mogą pisać do niego ;)

A43vil
komentarz
komentarz

ha to ja mam najlepiej siedze przed kompem załóżmy na forum. wchodzi moja mam i zawsze "Tomek ktorego dziś mamy jaki miesiąc który to z kolei" .Czasami nawet jest tak nie dawno jak wczoraj rozkręcałem kompa i tak chyba mi z 3 godzinyzeszło bo myślałem jak kable z corsaira poukładać, po dłuższej chwili wchodzi moja mam do kompa i tylko słyszę " uważaj zebyś z tego kompa nie zbudował rakiety"

Mattix95
komentarz
komentarz

A u mnie taka akcja :

Dostałem nową płytę główną , odłączyłem kompa i zaniosłem go do salonu . Wszystko wyjąłem i naglę słyszę starego :

Uważaj bo cię prąd kopnie .

Ale przecież komputer jest odłączony .

Ale zasilacz zawsze ma w zapasie trochę mocy i trzyma napięcia .

:D Leżałem po tym na podłodze ;) .

43stopjk
komentarz
komentarz

stary na laptop = laptok

stara na lapie = gdzie jest myszka ?:o

Gość
komentarz
komentarz
moj rodzic mysli ze procesor sie śrubokrętem podkreca :D

Zabijasz :D

lukasz1908
komentarz
komentarz

Mój tata będąc w media markcie stwierdził ze złożony komputer by nas taniej wyszedł i lepiej .

I mnie jeszcze opieprzył że co to ja za cuda nie wymyślam xD ( E 8400 , HD 4850 , P5K PRO ) :D:D

Mam lepsza historyjkę nie ale to nie ze starymi , tylko durną koleżanką .

Daliśmy jej grać w CSa to jak zginęła i włączył się tryb oglądania innych graczy to ona

zaczęła chodzić i marudzić ze coś z klawiaturą nie tak po czym po pół minuty do nas

"eeee... czemu mi samo strzela ? ? " Pompa była straszliwa z tego teksu

Drugi typek z osiedla natomiast jak mu powiedziałem że mi się zepsuł dysk to powiedział

żebym bo rozebrał i przeczyścił . A szczególnie ten drucik co czyta .

Fahrenheit
komentarz
komentarz

Mattix95 Twoj tato miał racje :) po odłączeniu kompa trzeba odczekać kilka minut zanim zaczniesz coś grzebać a szeczegolnie jak chcesz rozkrecać zasilacz

  • 3 tygodnie później...
krebidas
komentarz
komentarz

A moja ciotka gdy mówiła ile płyta CD ma MB to powiedziała 700 mera beretów ale sie uśmiałem

Cold
komentarz
komentarz

Mój kumpel chwali się od kilku lat, że z dysku 40Gb podkręcił go i ma teraz pojemność 100tys Gb:)

Inny kumpel powiedział że ma super kompa. Ja zapytałem jakiego. On na to Windows XP.

A co do rodziców to tata mi wciska kity, że zestawy z vobisa są najlepsze w polsce :)

Mattix95
komentarz
komentarz
po odłączeniu kompa trzeba odczekać kilka minut zanim zaczniesz coś grzebać a szeczegolnie jak chcesz rozkrecać zasilacz

xDD Ale to była sama obudowa :D ( wymieniałem wnętrze :) ) .

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.