x-kom hosting

Rodzice + komputer

Madern
utworzono
utworzono

Piszcie, jakie "przewinienia" komputerowe zrobili Wasi rodzice. Mój ojciec zamiast Mozilla powiedział "Mocarella" xD

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Moja mama mnie zawołała do pomocy, bo skończył się jej blat biurka, a kursor zatrzymał się w połowie ekranu i nie wiedziała jak zjechać niżej xDD

PaQre
komentarz
komentarz

Moja mama nie wiedziała jak wyłączyć GG.

filu
komentarz
komentarz

A moi mówią zamias Login to Logink :bansuj:

Gość
komentarz
komentarz

Mój tata zamiast procek mówi proczek, albo prociek :D

Ochlap89
komentarz
komentarz

Moj stary twiedzi zee w telewizorze ma internet i bedzie mi smsy pisal z pilota :D

aris
komentarz
komentarz

Moj starszy mowi na epulsa, impuls.

nadir
komentarz
komentarz

swego czasu jak wymieniałam przy "dziadku" monitor to się rodzicielka zmartwiła, ze straci pliki z pulpitu :]

djkraszinio
komentarz
komentarz

mój dziadek zawsze jak mi sie coś psuje w kompie to mówi żebym mu go dał to mi go w garażu na oliwi :D

a na moją konsole mówi busola :D

Archimedes
komentarz
komentarz
mój dziadek zawsze jak mi sie coś psuje w kompie to mówi żebym mu go dał to mi go w garażu na oliwi :D

a na moją konsole mówi busola :D

To dobre :P

Ja ostatnio sobie obudowe odkrecam od kompa, stara wchodzi i mowi: "Uwazaj bo ci reke wciagnie"...

Gość
komentarz
komentarz

siostra sformatowała mi dysk d bo myślała że to jej pendrive (120GB danych poszło ;/)

Gość
komentarz
komentarz

Mi mama wywaliła wszysktie pudełka z komponentów mojego kompa :haha: i gwarancja poszła w piz*u :haha: Hmm grałem kiedyś spara w CS'a i siostra chciała wejść na mojego kompa (ma swojego :P ) i powiedziałem do niej (cyctat :P ) "wyp*****, teraz gram" moja mama usłyszała i miałem karę na miesiąc, 4 lata temu to było :brawa: Stare dobre czasy... :mruga:

//cenzuruj

//sniper45

BraYneX
komentarz
komentarz

moi to wogóle się nie znają tylko mnie opier***** że cały czas siedze a mnie to tak wkur*** że szok ;(

lebron123
komentarz
komentarz

U mnie jak mamuska grała w Skoki narciarskie i jak mowilem aby podniosla myszke do gory w sensnie do przodu to podniosla na pol metra wys az kabel wyrwala z kompa:D

bartEEEk
komentarz
komentarz

Moja stara włącza mozille i mówi, żebym jej wszedł w google. (google strona startowa) :D

Thief27
komentarz
komentarz

Starsza pyta się jak wyłączyć komputer ja jej mówie F13 a ona szukać zaczęła

Walassss
komentarz
komentarz

Mój dziadek wczoraj wpada i pyta się co ja tu widzę, a ja mowie ze internet, a on że po co to, a ja że się można dużo rzeczy dowiedzieć, a on że ze słownika też można :D

Mówię do taty że trzeba kupić nowy komputer bo już prawie nic na nim nie chodzi, a on że może za mało prądu dostaje ;D

Ja: Mamo wyłącz komputer

Mama : Nie ma sprawy

Wracam po godzinie a tu tylko monitor wyłączony ;D

Moja 9 letnia siostra próbowała podłączyć pamięć przenośną do gniazda od modemu.

I wiele wiele innych, których narazie nie pamiętam ;D

gostek
komentarz
komentarz
moi to wogóle się nie znają tylko mnie opier***** że cały czas siedze a mnie to tak wkur*** że szok ;(

tez to czuje ;((

Kapiszon
komentarz
komentarz

Mój tata wyłączył kompa wyciągając wtyczkę z gniazdka xD

Kondziu
komentarz
komentarz

Miałem kiedyś ustawioną gazeta.pl na startowej. Moja rodzicielka siada do komputerka odpala przeglądarkę i tam gazeta.pl to prosi żebym jej google odpalił. A więc odpalam, a ona sobie wpisała w google gazeta.pl i odpaliła bo cytacik "Jak tak wolę". xDD

Garrappachc
komentarz
komentarz

Moj dziadek raz probowal wyslac maila z pewnym tekstem z kartki, przykladajac owa kartke do monitora :P

Mis776
komentarz
komentarz
Starsza pyta się jak wyłączyć komputer ja jej mówie F13 a ona szukać zaczęła

Błhahaahaha naprawde śmieszny żart na poziomie mojej pani od biologii, która kazała wskazać mojemu koledze na modelu szkieletu człowieka kość paliczkową czaszki :P A potem cieszyła sie cały dzień z tego, że powiedział : ten szkielet jest wybrakowany!!

Gość
komentarz
komentarz

Aha moja babcia uważa że kłamię, bo miałem 1 dzień bez kompa mieć i włączyłem lapka żeby sobie film zobaczyć (Vinci :D). Babcia wchodzi i ok. Po południu moja siostra prosi o lapka i mówi żeby jej w internet wejść. Na to moja babcie ubożona że zamiast film oglądać to na necie siedziałem :haha: Ogólnie to babka mnie wkurza...

Kropacz
komentarz
komentarz

Moj starszy chcial kupic mi zestaw z allegro, bo go pociagala kosmiczna ilosc ramu (8 gb) 'ekstra' karta 'nowinka (GF7900) + Wielki HDD (1TB)

Pozatym zawsze jak cos sie stanie to obwinia karte graficzną.

Ostatnio patrzylem co robi starsza, ona myslala ze formatuje swojego pendriva a sformatowala 250 gb dysku na lapie :D

Starszy szukal przyczyny dlaczego mu sie nie drukuje, ja tak spogladam na drukarke a tu papieru nie ma oO

majkels
komentarz
komentarz

Moja babcia zamiast esemes mówi Zedemes :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.