x-kom hosting

pytanie dla kumatych

anm
utworzono
utworzono

w trakcie pracy komputera, komp. tak jakby się zawiesza a monitor automatycznie przechodzi w stan czuwania nie mogę nic zrobić dopóki nie zrestartuje go...czasem zawiesza mi się w trakcie samego ładowania Windowsa ....zrobiłem format i dalej to samo choć już z mniejszą częstotliwością to jednak... skanuje go antywirusami m.in. AVG i nic ...nie mam pojęcia gdzie szukać rozwiązania może coś siedzi w podsektorach...??

swidruxxx
komentarz
komentarz

podaj całą konfiguracje kompa + jaki zasilacz i jakie temperatury podzespołów

anm
komentarz
komentarz

AMD Athlon Xp BOX 2000+/266

Gigabyte GA - 7VAX KT400 LAN

GAINWARD GF4 PRO/600 TV OEM

PC333 256MB DDR PC2700

Seagate Barracuda IV 80GB 7200

zasiłka: MGB- 350ATXP4

nie jestem asem w te klocki i to wszystko co potrafiłem odczytać ze swego sprzętu pozdrawiam... może kusz może mieć jakieś znaczenie??

swidruxxx
komentarz
komentarz

a temperatury? sprawdzisz programem everest

anm
komentarz
komentarz

Temperatury:

Płyta główna 47 °C (117 °F)

Procesor 49 °C (120 °F)

Seagate ST380021A 35 °C (95 °F)

dzięki za pomoc

swidruxxx
komentarz
komentarz

to teraz następna sprawa sprawdź programem memtest86+ czy nie masz zwalonych pamięci

robisz to tak: ściągasz program i wypalasz płyte z tego obrazu cościągniesz i startujesz potem system z tej płyty i już sie bedzie testować napisz potem jak poszło czy były błędy czy nie

DoGeR
komentarz
komentarz

I może dotknij radiatora na karcie graficznej. Bo w temperaturach nie dałeś o niej info :)

anm
komentarz
komentarz

nie mogłem odpalić tego programu za to pożyczyłem od kolegi jego pamięć ram i zamieniłem nie dało to żadnego efektu więc to nie pamięć jest wadliwa... radiator na karcie graficznej nie był gorący za to zamieniając ją na inną kartę komputer działa przynajmniej jak narazie bez problemów...dzięki bardzo za pomoc chyba już problem dla kumatych został zamknięty do usłyszenia albo lepiej nie;)

[ Dodano: 2007-05-01, 18:57 ]

zastanawiam się jeszcze czy są jakieś programy do sprawdzania poprawności działania karty graficznej czy problem jest w niej samej czy w ustawieniach np. biosu??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.