x-kom hosting

Nagrywarka DVD LG GH-20NS10 OEM Black SATA

Sevrond
utworzono
utworzono

witajcie ! kupiłem polecana przez was Nagrywarkę DVD LG GH-20NS10 OEM Black SATA, ze sklepu Apollo. mój problem jest taki ze nagrywarka nie czyta plyt z CD-Action oraz w połowie instalacji nie może odczytać plików z gry Devil May Cry ( wyskakuje error, nie chce zainstalować się dalej, o dziwo na starym 8 letnim komputerze wszystko instaluje sie idealnie. co zrobic z tym napędem ? proszę o pomoc

Hetman99
komentarz
komentarz

Mam coś podobnego też z nagrywarką sata LG , kupiłem 2 dni temu . Płyty nagrywa dobrze , bo bez problemów są odczytywane na drugim komputerze . Ale ma problemy z odczytem ich , też nie moge zainstalować gier bo albo nie włącza sie autostart albo jak nacisne install to nic sie nie dzieje . Dobrze chodzi tylko Assassins Creed którego nagrałem alcoholem , pozostałe nagrałem Nero i nie działają jak powinny . Płyty które nagrałem starą nagrywarką chodzą normalnie , tłoczone płyty też czyta dobrze . Również prosze o pomoc .

Mag Magik
komentarz
komentarz

Przeinstaluj sterowniki ASPI jeśli nic się nie zmieni: Mój komputer->prawo klik->właściwości->sprzęt->menadżer urządzeń

rozwijasz kontrolery IDE/ATA/ATAPI i wszystko co pojawi się w rozwiniętej liście klikasz prawo klik odinstaluj wszystko po kolej potem restart i poczekaj aż komp zainstaluje sterowniki sam od nowa. Możesz jeszcze w Menadżerze Urządzeń w kontrolerach IDE odinstalować kanał, do którego podłączony jest napęd. Resetujesz kompa i czekasz, aż Windows zainstaluje je na nowo. Jeśli to nic nie da, sprawdź jaką masz obecnie wersję BIOS'u jeśli jest starsza niż w linku to wgraj nowy BIOS: http://www.cdrinfo.pl/bios/8338104615

Sevrond
komentarz
komentarz

Nie wiem, sciagnełem te sterowniki, a tam tylko masa plików i brak instalatora dla XP .

Dochodzę do wniosku, że z nagrywarką wszystko oprócz płyt z CD-Action jest ok, bo przerzuciłem zawartość płyty od DMC4 na dysk twardy, i też nie chce się zainstalować.

wyśiwtlany błąd to

" Nie można zainstalować pliku '_DEc5050F184EC411F8F... ' ponieważ nie znaleziona pliku w pliku on cabinet' Data11.cab'

Może to oznaczać bład sieciowy, błąd odczytu napędu CD-ROM lub błąd danego pakietu."

Mag Magik
komentarz
komentarz

To zapewne błąd samego instalatora, nie nagrywarki.

Sevrond
komentarz
komentarz

To co proponujesz zrobić ?

Mag Magik
komentarz
komentarz

Nie wiem, napotkałem już na kilka problemów przy tej grze. A jak przebiega instalacja gry na tym drugim komputerze? Hmm.. gra oryginał? Bo ta nagrywarka z tego co słyszałem ma dużo problemów z czytaniem piratów :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.