x-kom hosting

Sformatowany dysk

Agi-gagi
utworzono
utworzono

Witam!

Usunęłam programem do formatowania dysku wszystkie partycje. Nie tworzyłam na razie nowych, komputer uruchomiłam na live CD ubuntu. Mogę jakoś odzyskać te dane?

Agi-gagi
komentarz
komentarz

no tak, tylko program należy zainstalować na pratycji, na której nie było skasowanych danych, a ja usunęłam niechcący wszystkie partycje, mam teraz pusty dysk bez żadnych partycji :/

antos
komentarz
komentarz

To trzeba do kolegi jakiegoś z dyskiem pójść i u niego to odzyskać jeżeli to są aż tak ważne dane. Można też skombinować jakiś dysk około 2 GB by starczył, żeby prowizorycznie Windowsa zainstalować i to odzyskać, albo jeszcze tak jak w tym opisie pisze, że przez tą dyskietkę, ale do tego też trza mieć Windowsa.

Agi-gagi
komentarz
komentarz

Problem został rozwiązany, dzięki programowi "testdisk", utracone dane powróciły :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.