x-kom hosting

Wymiana grafiki

Gość
utworzono
utworzono

Jest mozliwosc ze na swieta dostal bym 9600gt zotaca i zasilacz pentagrama silence force 460w, teraz mam ten potop na DDR i chcialbym wiedziec, czy po wymianie tej grafiki pogram w np. undercovera, cod5 na nie za duzych rozdzielczosciach??

Wiem,ze procesor bedzie ograniczal karte, ale chyba komp bedzie wydajniejszy niz na tej co mam teraz.

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Jest mozliwosc ze na swieta dostal bym 9600gt zotaca i zasilacz pentagrama silence force 460w, teraz mam ten potop na DDR i chcialbym wiedziec, czy po wymianie tej grafiki pogram w np. undercovera, cod5 na nie za duzych rozdzielczosciach??

Wiem,ze procesor bedzie ograniczal karte, ale chyba komp bedzie wydajniejszy niz na tej co mam teraz.

Pograsz, ale procek tak jak napsiałęś bedzie spowalniał karte i to dosyć mocno, lecz to Ci nie bedzie przeszkadzało w użytkowaniu. I powiem jedno, zbieraj na nowego procka ;) Pozdro

Gość
komentarz
komentarz

To tak w ok. ilu procentach bd wykorzystywana przez procesor?

Lipton
komentarz
komentarz

Hmm nie chce mi się liczyc, ale myślę, że w 30% będzie wykorzystywana ;)

UnderCover raczej nie pociągnie.

dawid11113
komentarz
komentarz

jak mój komp ciągnie UnderCovera. a jest słabszy.

Lipton
komentarz
komentarz

Twój procesor jest znacznie szybszy od tego Celerona ;)

Gość
komentarz
komentarz

Tylko ze on ma 1.8Ghz, a ja 3.33Ghz, to jak szybszy?

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Tylko ze on ma 1.8Ghz, a ja 3.33Ghz, to jak szybszy?

Celeron D 356 3333 MHz.. 256 KB.. 533 MHz

Athlon 64 3000+ (E6) 1800 MHz.. 128/512 KB.. 1000/2000 MHz

Już wiesz? ;)

Switch
komentarz
komentarz

Siema mam takie pytanie ma GeForce 8600GT i ta sie teraz zastanawiam czy oplaca sie juz wymienic ja na jakis lepszy model ja ta to na jaki ?

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Siema mam takie pytanie ma GeForce 8600GT i ta sie teraz zastanawiam czy oplaca sie juz wymienic ja na jakis lepszy model ja ta to na jaki ?

Ja zmienilem z 8600 sonic+ na ta co w opisie..:) i sadze ze sie oplaca..

Switch
komentarz
komentarz

a duza jest roznica miedzy tymi kartami chodzi mi o wydajnosc w grach np Crysis

BodzioDPL
komentarz
komentarz
a duza jest roznica miedzy tymi kartami chodzi mi o wydajnosc w grach np Crysis

MIedzy np. 8600gt a 9800gtx+ xt jest duza..

8600gt sonic+ 800x640 srednie detale..czasem przycinala..

9800gtx+ xt 1680x1050 max detale plynnie

Switch
komentarz
komentarz

no fakt jest duzo lepsza sprawdzilem juz i chyba sie na nia pisze :) dzieki za pomoc :)

Lipton
komentarz
komentarz

Nie możliwe Bodzio, że przy 800x800 na średnich Crysis się ciął, u mnie na 3500+ i 8600GT chodził przy 1024x768 bez żadnych przycinek, takie same detale.

BodzioDPL
komentarz
komentarz
Nie możliwe Bodzio, że przy 800x800 na średnich Crysis się ciął, u mnie na 3500+ i 8600GT chodził przy 1024x768 bez żadnych przycinek, takie same detale.

Tylko ze cienie i efekty na maks (przy tych najczesciej przycinka-czasami)..

Lipton
komentarz
komentarz

No chyba, że tak ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.