x-kom hosting

Multisesja

ape007
utworzono
utworzono

Witam wszystkich

Mam problem z Nero 6.6.1.4, gdy zapelnie plyte DVD do np. 2GB i mam zaznoczona opcje multisesji zebym mogl dogrywac ponownie, to jezeli wkladam plyte i klikam "kontynuuj dysk wielosesyjny" to wyskakuje taka tabelka jak za dołączonym zdjęciu i nie chce odczytac plyty ( pokazuje czas, ale on stoi w miejscu tak samo jak procenty i komp sie zawiesza ), i nie zalezy tu jaka to jest plyta czy Hawk czy Verbatim czy cos innego, a wcześniej wszystko bylo ok, zainstalowalem nero na nowo, zainstalowalem nagrywarke na nowo, a kilka dni poźniej z innych przyczyn zainstalowalem na nowo system ( XP Home Edition, a nie Vista ), problem jest caly czas. Czy ktoś wie jak się mogę pozbyć tego problemu, zebym mogl korzystac z multisesjii ?? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

nero_screen.jpg

post-31146-1229700860_thumb.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli to robisz na płytach DVD-R, to się nie dziwię.

Musisz kupić płytę DVD-RW, to już będziesz mógł coś dograć, a nawet usunąć :)

ape007
komentarz
komentarz

ale wiesz od kiedy mam kompa to wszystko chodzilo i nic tu nie mialo do rzeczy ze to była DVD-R :P

a DVD-RW sa drozsze w zakupie i kasowac nic nie potrzebuje wiec sa mi zbedne

potrzebuje dograc zdjecia do plyty i powinno chodzic tym bardziej ze all bylo ok :)

wiec czekam na dalsze rady :)

Mag Magik
komentarz
komentarz

Niestety nie mam tej wersji ale myślę ze opis będzie pasował.

Kiedy tworzysz kompilacje Końcowe ustawienia nagrywania zaznaczasz opcję Zezwól na dodawanie nast. plików (dysk wieloses.).

A później jeżeli chcesz dograć wybierasz Kontynuuj dysk multisesyjny.

Możesz też spróbować z tym: Nero Burning ROM

ape007
komentarz
komentarz

Tak wlasnie robie jak piszesz Mag Magik, tylko ze problem nie jest w tym jak nagrac plyte wielosesyjna, tylko ja juz nagralem kilka zdjec na plyte i jak klikam kontynuuj dysk wielosesyjny to wlasnie wyskakuje mi taka tabelka na dolaczonym zdjeciu i plyta nie chce sie wczytac i nie moge juz nic dograc - w tym jest problem

Mag Magik
komentarz
komentarz

Upewnijmy się co do tego jak nagrywasz. W zakładce Ilość sesji na płytce bierzesz Kontynuuj dysk multisesyjny. Niżej masz Opcję i niżej Odśwież kompilację podczas importowania sesji tutaj nie zaznaczaj tej opcji.

ape007
komentarz
komentarz

O właśnie Mag Magik dzieki bardzo za pomoc juz wszystko dziala, jeden kwadracik a tyle problemów, wlasnie oto chodzilo Odśwież kompilację podczas importowania sesji odznaczylem ta opcje i wszystko ladnie wczytuje. Dziekuje za pomoc :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.