x-kom hosting

Po zainstalowaniu sterownikow windows sie nie uruchamia

Loozej
utworzono
utworzono

Witam serdecznie wszystkich. Przeszukalem 'cale' google i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie. W sobote podczas uzywania komputera sam sie zresetowal. Odpalilem go i po paru minutach znowu sie sam zresetowal. Potem juz nie dalo sie go odpalic.

Gdy wlaczam komputer i przewijaja sie wszystkie parametry kompa w tle sa niebieskie paski/kratki. Gdy Windows juz teoretycznie sie zaladowal, na monitorze wyskakuje wiadomosc 'brak sygnalu'.

-> przeczyscilem kompa z kurzu

-> spirytusem wszystkie wtyki przetarlem

-> odlaczalem i podlaczalem wszystko od nowa

Nic nie dzialalo. Gdy w trybie awaryjnym usunalem sterowniki karty graficznej, komputer sie wlacza, ale te niebieskie paski nadal podczas ladowania sie pokazuja...

Ktos moze mi jakos pomoc? Instalowalem sterowniki z plyty, z netu najnowsze sciagalem ale po ich zainstalowaniu i tak nie da sie normalnie uruchomic komputera...

karta graf -> geforce 7600gt nvidia~

Ktos moze pomoc? :|

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jaki masz zasilacz? Podaj proszę markę, model i moc.

Ivo1982
komentarz
komentarz
Witam serdecznie wszystkich. Przeszukalem 'cale' google i nie znalazlem odpowiedzi na moje pytanie. W sobote podczas uzywania komputera sam sie zresetowal. Odpalilem go i po paru minutach znowu sie sam zresetowal. Potem juz nie dalo sie go odpalic.

Gdy wlaczam komputer i przewijaja sie wszystkie parametry kompa w tle sa niebieskie paski/kratki. Gdy Windows juz teoretycznie sie zaladowal, na monitorze wyskakuje wiadomosc 'brak sygnalu'.

-> przeczyscilem kompa z kurzu

-> spirytusem wszystkie wtyki przetarlem

-> odlaczalem i podlaczalem wszystko od nowa

Nic nie dzialalo. Gdy w trybie awaryjnym usunalem sterowniki karty graficznej, komputer sie wlacza, ale te niebieskie paski nadal podczas ladowania sie pokazuja...

Ktos moze mi jakos pomoc? Instalowalem sterowniki z plyty, z netu najnowsze sciagalem ale po ich zainstalowaniu i tak nie da sie normalnie uruchomic komputera...

karta graf -> geforce 7600gt nvidia~

Ktos moze pomoc? :|

Myśle ze może to byc wina kabla łaczącego karte graficzną z monitorem przyjrzyj sie kablowi...( tu mowa oczywiscie tylko o tym że nie masz sygnału)

Jesli chodzi o restart kompa to przyczyn moze byc wiele np. za duza temp procka, karty graficznej itp. byc może tak jak poprzednik pisze wina leży po stronie zasilacza...

Loozej
komentarz
komentarz
Jaki masz zasilacz? Podaj proszę markę, model i moc.

Chieftec GPS-450AA-101A - 450W

teraz pisze do was z odinstalowanymi sterownikami, bo inaczej komp nadal sie nie uruchamia :[

// niebieskie paski podczas pokazywania parametrow, podczas ladowania windowsa, a na koncu monitor sie wylacza//

Prawdopodobnie bede musial kupic nowa karte graficzna, tak?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Najpierw pożycz jakąś, i sprawdź, czy to poprawi sytuację.

  • 2 miesiące później...
malyxxx123
komentarz
komentarz

hej

mam identyczny problem z jakim rozpisywał się Loozej....

macie jeszcze jakieś pomysły co mogło się stać??

abudabi
komentarz
komentarz

prawdopodobnie spalone pamięci na karcie graficznej, miałem to samo

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.