x-kom hosting

Konwersja z RMVB do VCD/DVD/Xivid/Divix

Lolitka
utworzono
utworzono

Witam otoz to mam pewnien problem sciagnelam ostatnio film w formacie rmvb konwerowalam film programem Allok rmvb conwerter a sie okazalo ze film po przekonwertowaniu poprostu jakby byl uciety nie ma filmu do konca o jakas nie cla godzine sie skrocil..dlaczego?..wiecie co jest tego przyczyna?..z gory dzieki <_< :mellow:

kasia20
komentarz
komentarz

może spróbuj innym programem, nie próbowałaś? ;)

zobacz >>TU<<

Ant3k
komentarz
komentarz

Nielatwiej bedzie sciagnac kodek RMVB i obejrzec film,niemiec takiego problemu na przyszlosc.

Jak sie zdecydujesz to sobie pobierz z http://www.kodeki.waw.pl/articles.php?id=31

Lolitka
komentarz
komentarz

Tak tylko ten film ma byc jako prezent i musi byc odtwarzany na odtwarzaczu DVD a jak konwertuje innym programem to zamiast DVD jest VOB a innymi film sie skraca.

kasia20
komentarz
komentarz

no a patrzyłaś to, co Ci podawałam? też tak skraca ten film?

Lolitka
komentarz
komentarz

To co podałaś jest tam kilka programów jest tam winavi który sciagnelam i amiast DVD jest VOB a avi chyba nie odtworzy na odtwarzaczu DVD.

kasia20
komentarz
komentarz

nie odtworzy avi na DVD? nie bujaj :P mi tam tylko avi odtwarza, a właśnie rmvb nie. no ale może ja mam starszy odtwarzać.

no ale z tego co piszesz, czy to oznacza, że udało Ci się jednak przekonwertować z rmvb na avi?

Lolitka
komentarz
komentarz

Any DVD Converter też się nie da. Na moim DVD nie pisze że odtwarza avi więc nie wiem. Ale mogę spróbować

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.