x-kom hosting

Nagrywarka Pioneer

Danci
utworzono
utworzono

Witam. Polecacie mi nagrywarkę Pioneer DVR-216 Sata? Dobra jest? I mam pytanie. Czy ta nagrywarka będzie tylko nagrywała płyty, ale czy je może też odtwarzać?

falcon1984
komentarz
komentarz

Cześć,

mam to nagrywarkę od 2 tygodni bo mi poprzednia LG przestała czytać płyty

Spisuje się ten Pioneer świetnie, czyta wszystko bardzo szybko: DVD, DVD DL, CD, z nagrywaniem też nie ma najmniejszego problemu, szybko i bez problemowo wypala DVD i Dual Layery. Korekcje błędów z tego co czytałem ma wysokiej jakości :)

Jest w miarę cicha choć jak się rozpędzi na max szybkości to ją trochę słychać, tacka troszkę wolno się wysuwa i chowa ale to szczegóły.

Generalne polecam, bo jest to świetna nagrywarka. Naprawdę warto brać :) Jedna z lepszych na rynku w cenie do 100zł

nitro07
komentarz
komentarz
Czy ta nagrywarka będzie tylko nagrywała płyty, ale czy je może też odtwarzać?

Oczywiście, że będzie odtwarzała, przed zakupem zastanów się czy będziesz potrzebował technologi lightscrable jeśli tak to polecem LG

asters
komentarz
komentarz

Ja radził bym jeszcze wziąc pod uwagę nagrywarkę LG GH22LS30 fajna uniwersalna nagrywareczka. http://www.komputronik.pl/Napedy_optyczne/...y,id,60043,s,1/ tu jest kilka opinii o niej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.