x-kom hosting

[Gubienie Danych / Problem z GG]

Wieszak
utworzono
utworzono

Witam,

Na viście dość często napotykam na niezależne od mojej woli czyszczenie się ustawień Gadu-Gadu oraz listy kontaktów.

Po prostu kasuje się mój profil użytkownika i musze wszystko wklepywać od nowa.

Sytuacja taka ma miejsce średnio co 3-4 uruchomienia peceta.

Jestem posiadaczem visty już od dłuższego czasu i problem ten występował odkąd pamiętam.

Oczywiście mam wszystkie aktualizacje i SP1.

Czy ktoś z was wie może jak naprawić ten problem?

Dotyczy to głównie aplikacji GG, z innymi programami raczej nie mam problemu.

Tamaoustr
komentarz
komentarz

mam to samo. Zamiast gg77 zainstaluj sobie "nowe gadu-gadu" Mi przynajmniej pomogło

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Ja mam to samo.

Poiinstaluj różne wersje gg, a jeśli to nie pomoże pozostało Ci logować się na serwer gg przez inny komunikator.

Ja np. robię to przez AQQ, naprawdę polecam.

Wieszak
komentarz
komentarz

Ok, dzięki ;)

A jak mogę zaradzić podobnemu problemowi, tyle że związanemu z Moorhuntem? Słyszałem, że nie jest on napisany pod vistę, ale chyba jakieś rozwiązanie na to jest, czyż nie?

suvienka
komentarz
komentarz

Ja próbowałam z AQQ i również kasowało się archiwum. Czyli na dłuższą metę nic ta zmiana komunikatora nie pomogła. Ja jednak znalazłam inny sposób: po prostu wywaliłam GG z automatycznie uruchamianych programów i pomogło. Nic się nie kasuje, wszystko chodzi jak należy.

Ale z tego co wiem, niewielu osobom to pomaga. Bądź, co bądź, spróbować można.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.