x-kom hosting

Windows Xp Sp3 a Sata

asia.poznanska
utworzono
utworzono

Witam !

Zainstalowalam na nowym komputerze z dyskiem Sata windows XP Sp3, wszystko sie zainstalowalo ale puźniej pojawiły sie problemy, komputer momętami wariuje. Dowiedzialam się ze potrzebuje sterownik Sata do mojej płyty Asus, ściągnełam odpowiedni sterownik. Tylko teraz niewiem jak go zainstalowac ? Prosze o pomoc

falcon1984
komentarz
komentarz

Podaj nazwę płyty głównej

Sterowniki ściągnij ze strony Asusa do Win XP 32-bit i zainstaluj po prostu klikając dwukrotnie

asia.poznanska
komentarz
komentarz

M3A78. jak kliknełam dwa razy to sie wypakowało, kilka plików o nieznanym formacie. Co mam z tym zrobic

dar55
komentarz
komentarz
komputer momętami wariuje
tzn co ?

skoro masz system to sata sterowniki nie sa potrzebne

asia.poznanska
komentarz
komentarz
tzn co ?

skoro masz system to sata sterowniki nie sa potrzebne

Np. niechce sie wlaczyc, pojawia sie czarny ekran z bialymi napisami cos "Nero boot" Puźniej informacje o dyskach i na koniec ze czegos brakuje i tak zostaje i sie juz nie wlacza. Albo czasami nie widzi plyt z napedzie, czy samoczynnie zmienia rozdzielczosc na 640... przechodzac dodatkowo za 16 kolorów

dar55
komentarz
komentarz

a sterowniki od płyty głównej wgrałaś ?

wszystkie komunikaty przepisuj lub dawaj screena

ps weź słownik do ręki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.