x-kom hosting

Telefon do 650zł

maxi22
utworzono
utworzono

Cześć. Chciałbym się was zapytać jaki byłby najlepszy fon(głównie do muzyki) do 650zł? Za odp. z góry dziękuje ;D

n31T
komentarz
komentarz

nokia n95 lub tańsza SE w880i

maxi22
komentarz
komentarz

dzięki za szybką odp. A czy SE byłby dobry czy lepiej nokie?

n31T
komentarz
komentarz

Osobiście uważam że lepiej n95 wziąć, gra dosyć nieźle, poza tym ma 2 głośniki i gra na prawdę głośno. Zaraz znajdą się co będą pisać że jest to syf, lecz jak każdy symbian (system operacyjny który jest na n95) trochę się przycina czasem i nic tego nie zmieni. Do tego 5mpix aparat i dobra kamera.

maxi22
komentarz
komentarz

ok dzięki ;D

Illux
komentarz
komentarz

Ja bym proponował w910.

Thief27
komentarz
komentarz

1.Gdzie on za tyle kupi n95? chyba że mu sprzedajesz

2.Tak odemnie jeżeli głównie do muzyki to w910i

n31T
komentarz
komentarz
1.Gdzie on za tyle kupi n95? chyba że mu sprzedajesz

allegro.pl

maxi22
komentarz
komentarz

o właśnie poczytałem trochę o komach i ten SEw910i wydaje mi się dobrym wyborem jeszcze trochę posiedzę i poczytam ,a z allegro trochę boje się kupować ;(

n31T
komentarz
komentarz

w910i poza przejrzystym wyświetlaczem nie ma nic..

maxi22
komentarz
komentarz

a Nokia 5310 xm ?

mati33277
komentarz
komentarz

mój brat ja ma spoko fon ja mam osobiscie nokie n80

Thief27
komentarz
komentarz

N95 tylko używaną i w dodatku z allegro.A może nokia 5610? 5310 też fajna ale taka płaska.Mi niezbyt się podoba.

Lub c702 też fajny fon

kozman
komentarz
komentarz

Tyle że te "muzyczne" nokie nie są takie wspaniałe, i stary dobry k750 bije je na głowę dźwiękiem.

maxi22
komentarz
komentarz

No to pomyślę, jak na razie kusi mnie SEw910i lub jakaś nokia no nie wiem.

klikszen
komentarz
komentarz

do muzyki..tylko SE ja mam K800i, wgralem music patch i gra po prostu pieknie do tego sluchawki douszne hpm-70 i git :)

n31T
komentarz
komentarz
do muzyki..tylko SE

Większość "muzycznych" SE, gra jak tani badziew i w dodatku cicho, tak więc nie zgodzę się z tym.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.