x-kom hosting

chieftec 400 i hd3850?

tomekk600
utworzono
utworzono

Mam ten zasilacz kupiłem spacjalnie dla hd3650:

http://www.allegro.pl/item474725299_chieftec_400w_gps_400aa_101a.html

niestety ta karta mnie nie zadowala i w najblizczych miesiacach planuje ja zmienic

pisza ze dla hd3850(wersja 512 zalman konkretniej) najlepiej 450 ale czy styknie 400?? oczywiscie z podkrętka

kozman
komentarz
komentarz

GPS-400 Spokojnie wystarczy z nawiązką.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na prądzie i pieniądzach, to poczekaj na nową rewizję radeonów 4670, będą jeszcze wydajniejsze, w nowszej technologii (40nm)

i będą tańsze.

tomekk600
komentarz
komentarz
GPS-400 Spokojnie wystarczy z nawiązką.

Jeżeli chcesz zaoszczędzić na prądzie i pieniądzach, to poczekaj na nową rewizję radeonów 4670, będą jeszcze wydajniejsze, w nowszej technologii (40nm)

i będą tańsze.

mógłbys powiedziec co to za rewizja lub dac jakis link do artykułu z którego się o tym dowiedziałes?? chetnie dowiedział bym sie czegoś wiecej na ten temat. a 4670 w porównaniu do 3850 jak sie ma?? karte planowałem kupic tak w lutym mniej wiecej

PaQre
komentarz
komentarz

R4670 i R3850 są praktycznie tak samo wydajne.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
R4670 i R3850 są praktycznie tak samo wydajne

Tak, ale HD4670 nie robi raczej "niespodzianek" ze spadkami wydajności w niektórych grach, jest nieco nowocześniejszy, no i żre mniej prądu.

tomekk600
komentarz
komentarz
Tak, ale HD4670 nie robi raczej "niespodzianek" ze spadkami wydajności w niektórych grach, jest nieco nowocześniejszy, no i żre mniej prądu.

i jak narazie z 70 zeta drozszy..

http://allegro.pl/search.php?string=hd+4670&order=p

Nie wiem czemu ostatnio zupełnie znikneły z allegro 3850 z zalmanem a tyle ich było... sa tylko powercolora i hisu..

tomekk600
komentarz
komentarz

a moze podasz jakies argumenty??

wydaje mi sie ze juz moja obecna jest lepsza..

Mag Magik
komentarz
komentarz
kup sobie radka 4550

no na pewno, szyna 64bit, a sama karta ma podobne osiągi do GeForce 9400GT na DDR2, ogólnie szału nie ma..

tomekk600
komentarz
komentarz
no na pewno, szyna 64bit, a sama karta ma podobne osiągi do GeForce 9400GT na DDR2, ogólnie szału nie ma..

pewnie reklamował to co wystawił na allegro...

tomekk600
komentarz
komentarz

Nie za bardzo lubie te chłodzenie od palitów miałem kiedyś w 2 kompie chwilowo 8600gt z tym chłodzeniem i chodziło jak kosiarka...

a tylko pality są <330 chyba ze stanieją

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.