x-kom hosting

GF 6600 a OpenGL

Patriota22
utworzono
utworzono

Witam , z kuzynem chcieliśmy pograć w call of duty jedynkę przez internet, ale ma problem z uruchomieniem Gry, podczas uruchamiania wyskakuje że nie można załadować OPENGL, kiedys jak mialem starego kompa i kartę graficzna Geforce 2, to tez takie cos mi wyskakiwało ale po instalacji sterowników do karty było ok, kuzyn instalował wiele różne sterowniki i nic nie daje, a karta jest przecież dużo nowsza i lepsza niż gf 2, coś w necie znalazłem takiego przy opisie GF 6600 :

Game Benchmarks

* Call of Duty - v1.04 - OpenGL

* Doom 3 - v1.0.1282 - OpenGL

* Far Cry - v1.3 (Build 1337) - Direct3D

* Half-Life 2 - v1.0 - Direct3D

* Halo: Combat Evolved - v1.05 - Direct3D

* Neverwinter Nights - v1.64.8062 - OpenGL

* Unreal Tournament 2004 - v3323 - Direct3D

* Wolfenstein: Enemy Territory - v2.56 - OpenGL

Moze ta karta nie obsługuje tych podanych wyżej gier? czy moze trzeba jakieś inne sterowniki ściągnąć? a może jednak na tej karcie nie da się pograć w call of duty 1 :D proszę o pomoc :P

robin3d
komentarz
komentarz
Game Benchmarks

* Call of Duty - v1.04 - OpenGL

* Doom 3 - v1.0.1282 - OpenGL

* Far Cry - v1.3 (Build 1337) - Direct3D

* Half-Life 2 - v1.0 - Direct3D

* Halo: Combat Evolved - v1.05 - Direct3D

* Neverwinter Nights - v1.64.8062 - OpenGL

* Unreal Tournament 2004 - v3323 - Direct3D

* Wolfenstein: Enemy Territory - v2.56 - OpenGL

To co znalazłeś jest urywkiem jakiegoś testu kart graficznych, a nie czy działa czy nie ;]

Patriota22
komentarz
komentarz

nie wiem mozliwe nic innego nie udalo mi sie znaleźc na ten temat :)

kozman
komentarz
komentarz

Popróbuj starszych sterowników do grafiki.

Zazwyczaj ze sterownikami jest problem (ja miałem podobnie w 9700pro),spróbuj też OMEGA Drivers.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.