x-kom hosting

Mam problem prosilabym o pomoc:)

Madllen122
utworzono
utworzono

Mam taki dla mnie spory problem dla was pewnie to banalnie proste:) ale...chcialam sobie dzisiaj troszke porzadku zrobic w programach a ze nie zabardzo sie znam to cos napsocilam;D

Odinstalowalam kilka programow a ze nie tylko ja korzystam z komputera to niewiem co to byly za programy i niestety usunelam cos co pozwala na otwieranie plikow JPG:( (niechcacy)niemam nawet podstawowej przegladarki windowsowskiej:(( Czy da sie jakos odwrocic moje wybryki?? :)) Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc z gory dziekuje:)

Tengel
komentarz
komentarz

Na odinstalowane oprogramowanie nie ma rady chyba, trzeba będzie ponownie zainstalować...

Co do przeglądarki to kliknij prawym na jakiś zdjęciu wybierz otwórz za pomocą i wybierz podgląd obrazów i faksów w systemie [ jesli masz XP ] zaznacz zawsze używaj tego programu do tego typu plików.

Jaki system posiadasz ?

Niech ktoś się jeszcze wypowie...

Madllen122
komentarz
komentarz
Na odinstalowane oprogramowanie nie ma rady chyba, trzeba będzie ponownie zainstalować...

Co do przeglądarki to kliknij prawym na jakiś zdjęciu wybierz otwórz za pomocą i wybierz podgląd obrazów i faksów w systemie [ jesli masz XP ] zaznacz zawsze używaj tego programu do tego typu plików.

Jaki system posiadasz ?

Niech ktoś się jeszcze wypowie...

no wlasnie problem w tym ze jak klikam prawym na zdjecie to niemam opcji otworz za pomoca...:((znikla:( a jak klikam dwa razy na zdjeciu zeby otworzyc to pokazuje ze nie moze otworzyc bo niema programu:(

Posiadam windowsa viste

Do plików jpg ściągnij i zainstaluj tą darmową przeglądarkę: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...;IrfanView+4.10

Znaczy nie potrzebna jest tak ogolnie ta standardowa windowsa i nie musze jej miec?? :)

Psycholandia
komentarz
komentarz

Nie jest potrzebna, możesz zainstalować tą którą Ci podałam. :)

Madllen122
komentarz
komentarz

Dziekuje za pomoc:) wszystko sie znalazlo juz:) Ciagle mi psikusy robi lobuz:) Ale ciagle mam z nim problemy wiec napewno bede tu zagladac:)

A moze juz korzystajac z okazji jakis program do pomniejszenia zdjec po polsku i latwy w obsludze:) znalazloby sie??:)

kozman
komentarz
komentarz

Paint ma taką możliwość :P

Wrzucasz foto do painta > obraz > rozciągnij pochyl - I ustawiasz mniej więcej procentowo o ile ma się foto zmniejszyć. (np. 70/70)

Trzeba się trochę pobawić aby otrzymać odpowiedni rozmiar ;P

Psycholandia
komentarz
komentarz

W programie, który podałam można.

Madllen122
komentarz
komentarz

Kurczaki cos czuje ze sie tu zaaklimatyzuje i zaraz wszystko bede umiala i wiedziala chyba by mi sie przydalo troche:)Super dzieki za pomoc:) Mam jeszcze kilka problemow ale poszukam odpowiednich miejsc do uzyskania odpowiedzi :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.