x-kom hosting

Zawieszanie kompa

kimek93
utworzono
utworzono

Witam, mam problem, którego nie potrafie rozwiązać. Zacinają mi sie gry; gram w coś z 5min. i w pewnym momencie obraz staje, a dźwięk się zacina i tylko trzeszczy "trrrrrrrrrrrr". Nic sie wtedy nie da zrobić, nie reaguje na "ctrl+alt+delete", można tylko zresetować. Komputer ma pamięć kingston 512mb, dysk Segate 200GB, karte graficzną GF 6200 256MB DDR2, zasilacz Feel 350W, procesor Athlon 3200+.

Problem jest tylko w grach (niezależnie od jakiej gry)

Usunięcie i ponowna instalacja sterowników grafiki nie pomaga

Mag Magik
komentarz
komentarz

Problem prawdopodobnie leży po stronie PSU. Feel to dość niestabilny zasilacz. Podaj jeszcze screen z programu Everest Ultimate z zakładki Komputer-> Czujniki

Supel
komentarz
komentarz

A jeśli nie PSU to coć nie tak z pamięciami, spróbuj jeszcze przełożyć do innego banku na płycie głównej

damor
komentarz
komentarz

Witam, mam bardzo podobny problem, tylko że do tego rozwala sie obraz (za niedlugo wrzuce zdjecie) chwile leci dzwiek a po tym jak u kolegi trrrrrrrrrrrrrr.

c2d e8400

ocz 4gb 800mhz

sapphirwe 4870

seagate 500gb

cm centurion

cft 600w

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.