x-kom hosting

Powercolor HD2600xt

norbipuławy
utworzono
utworzono

witam

kupilem sobie ta karte powercolor HD2600xt 512mb 128bit mam pentium 3 2,4 g 256ram(trzeba dokupic)czy karta jest dobra do nowych gier??????a co nie to co mam jeszcze dokupic zeby komp dzialac super??????????pozdrawiam

Lipton
komentarz
komentarz

Karta na DDR2 czy DDR3 ? Ogólnie będzie mocno ograniczana przez proca. Chyba masz P4 2.4GHz, a nie P3. W nowe gierki raczej sobie nie pohulasz z tym procesorem.

norbipuławy
komentarz
komentarz

Pentium 4 2.4 Gb DDr2 powiedz mi co mam zrobic zeby go wzmocnic??

Lipton
komentarz
komentarz

Podkręcic go, ale wersja DDR2 2600XT jest akurat pod ten procesor.

norbipuławy
komentarz
komentarz

wiesz malo sie znam na kompie chce pograc w nba 2k9.co to znaczy ze mam go podkrecic??:D:D:D:D

kolejny problem;/;/;/ mam zasilacz 300W a to karte powercolor Hd2600xt pisze 400W pojdzie mi czy musze kupic nowy zasilacz a jak tak to jaki??

Nocturn
komentarz
komentarz

Podaj markę zasilacza ( na nalepce ), ale najprawdopodobniej zasilacz do wymiany. Markowe 350W wystarczy, jeśli w grę wchodzi allegro to Fortron 350W za ok 60zł z przesyłką jest dobrym i niedrogim rozwiązaniem

norbipuławy
komentarz
komentarz

Essun 300W p4- sense ESP-300ATXSP4. To jak kupic nowy czy na tym pojdzie karta???

fball
komentarz
komentarz

ogólnie zsilacz to jeden wielki shit i warto było by go wymienić np na http://allegro.pl/item508719130_nowy_modec...0w_wyprzed.html .Jesli chcesz pszyspieszyć kompa kup ramu 1gb , podkręć proca.

norbipuławy
komentarz
komentarz

chec podkrecic tylko nie wiem jak??

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.