x-kom hosting

Jest Lepszy Monitor LCD Do 850zł ?

gosu
utworzono
utworzono

Witam. Tak jak w temacie czy jest jakiś monitor który mógł by mi ktoś polecić zamist Samsunga 931Bw Wide ?

Przedział Cenowy 0-850zł.

__________________________________________________________________

Prezentuje Się On Tak :

Kamilosław
komentarz
komentarz

Ja mialem miec taki monitorek , ale nie bede mial :) Z wygladu jest bardzo ladny :) I na stronkach pisalo ze ma tylko 2ms ,ale nie wiem czy to prawda :):P Pewien user z tego forum napisal , ze po testach tego monitora wyszlo ze nie ma on tak naprade 2ms tylko 8ms

gosu
komentarz
komentarz

:547: no to wie kazdy ze to nie jest tak jak producent podaje.

To jest przeciez chwyt marketingowy. Oni mowia o przejsciuz z szarego do szarego GtG. ;] cwaniaki :D

Przemek
komentarz
komentarz

gosu, do czego bedzie ten monitor ?

gosu
komentarz
komentarz
gosu, do czego bedzie ten monitor ?

Do gier głównie.

gosu
komentarz
komentarz
Do gier głównie.
w takim razie panorama odpadam wedlug mnie...
http://allegro.pl/item189703329_19_lcd_lg_1953s_5ms_2000_1_gw_raty_0_poznan.html

Przeciez to nie sprawia zadnego problemu... A ten co pokazalas to 5ms ma i 800zl kosztuje ~~ wole tą panorame. Niektore gry np diablo 2 czy tez warcraft 3 owszem rozciaga ale podobno to tylko tyle zmienia ze elementy sa bardziej widoczne. Nie narzekal nikt podczas grania. Kompa mam jakiego mam, a nie gram w najnowsze gry a wiec na rozdzielczosci ~1400/~700 nie powinno nic skakac ani nic z tyc rzeczy ;]a jak jakas gra nie ma takiej rodzielczosci to wystarczy w necie poszukac pliku jakiegos i go notatnikiem przemeglowac i podobno po problemie :D zamawiam chyba.. :)

Przemek
komentarz
komentarz

to nie wiem po co my sie wogule spalamy... ehhh

gosu
komentarz
komentarz

no moze zna ktos ciekawszą propozycje

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.