x-kom hosting

Spam!

FrogsterPL
utworzono
utworzono

Jakiś czas temu zauważyłem, że spamerzy zaczęli przesyłać maile tłumaczone... translatorem :D Każdy wie, jaką jakość tłumaczenia oferuje translator, więc można się trochę pośmiać - nie tylko z samego maila, ale także ze speców, którzy wymyślili, że dotrą tak do większej liczby osób :D (pewnie trochę jeleni się znajdzie, ale cóż - to tylko świadczy o nich)

Boże Narodzenie bezpieczne zakupy online rozpoczyna się tutaj!

Czy już przygotował Boże Narodzenie prezent dla rodziny lub znajomych? Jeśli nie, tutaj zajrzeć do sklepu internetowego stronie internetowej: (http://link-wykasowany). Będziesz znaleźć żądane świątecznych prezentów dla nich. Zebrać wszystkie prezenty z naszego sklepu będzie zaoszczędzić dużo pieniędzy. W tym czasie będziemy importować kilka nowych produktów wysokiej jakości dla celebracji Bożego Narodzenia. konkurencyjne ceny 10% -20% zniżki i usługi spełnione zostaną dostarczone.

Zapraszamy do korzystania z fun of Christmas zakupy u nas.

Najbardziej podoba mi się ostatnia linijka :D

Co ciekawe, maile te nie mają żadnych załączników (przynajmniej te, które do tej pory dostałem), więc chyba nie są zawirusowane (linki pewnie już tak, dlatego na wszelki wypadek wykasowałem ten - prowadził do jakiejś chińskiej strony :D).

Danyyy
komentarz
komentarz
Zebrać wszystkie prezenty z naszego sklepu będzie zaoszczędzić dużo pieniędzy

hehe dobre xD :dance1:

Psycholandia
komentarz
komentarz

Prawie jak Makumba wymowa :P

dar55
komentarz
komentarz

sporo tego jest i na prywatne adresy i firmowe

PaQre
komentarz
komentarz

To mi przypomina mowe chińczyka/wietnamca niezbyt dobrze władającego polszczyzną xD

KingNight
komentarz
komentarz

"nas klient nas pan" - czego się nie robi dla reklamy - jak to było w pewnym kabarecie 'chłyt matetingowy' :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.