x-kom hosting

GeForce GTX280, problem :/

Art09
utworzono
utworzono

Witam, jak dotąd nie miałem problemów z tą kartą jednak wczoraj grałem w Far Cry 2 wszystko było ok, w nocy koło 1.00 znów odpaliłem Far Cry i w grze występowały takie jakby "szarpnięcia" chodzi mi o to że co jakiś czas na mniej niż sekundę gra się ścina :/potem jest ok a po jakimś czasie znowu :/ HELP !

To znowu ja, włączyłem niedawno Undercovera i stadek FPS był bardzo wysoki mianowicie z 70-80 na 30-40 :/ :/ :/

Jeżeli macie jakieś pomysły/propozycje co da się zrobić to piszcie proszę. :(

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Przeinstaluj stery. A jakie masz temperatury w IDLE i w stesie???

Art09
komentarz
komentarz

Sterowniki przeinstalowałem, obecnie mam 180.48 temp. w idle 43 w stresie 71 zauważyłem że w Everest pisze Karta wideo: Standardowa karta graficzna VGA a było napisane NVIDIA GeForce GTX280.

Gościu miał podobny problem, niestety nie napisał co dalej :/ http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=115617

Jest ktoś w stanie mi pomóc ??

Gość
komentarz
komentarz

Przinstaluj system...ja tak kiedys (kilka razy mialem, ale tylko pod XP SP1/2 - w 3 juz nie) i zawsze przeinstalowanie systemu pomagalo...

Art09
komentarz
komentarz

Hmm... rozważam oddanie karty na gwarancję, a poza tym to chyba nie przez system bo problem powstał od niedawna, wcześniej było wszystko ok. Macie może jakieś inne propozycje co jeszcze da się zrobić ?

Gość
komentarz
komentarz
Hmm... rozważam oddanie karty na gwarancję, a poza tym to chyba nie przez system bo problem powstał od niedawna, wcześniej było wszystko ok. Macie może jakieś inne propozycje co jeszcze da się zrobić ?

no to moze to przez ram albo procek, wyjmij jedna kosc ramu i wez proca na 2,8 i sprawdz?

Superyaa
komentarz
komentarz

Spróbuj defragmentacji dysku :)

Art09
komentarz
komentarz

Przeinstalowałem sterowniki bardzo dokładnie jeszcze raz, znalazłem powód (przynajmniej tak mi się wydawało) wszedłem w dysk C.. potem NVIDIA i zobaczyłem że są DWA sterowniki 177.41 i 180.48 myślałem że to będzie to. Usunąłem obydwa dokładnie, zresetowałem kompa, zainstalowałem na nowo 180.48 i ... problem był nadal jak włączyłem benchmark z Far Cry 2 :/ występowały sekundowe przycięcia. Jednak tak jak pisałem wyżej sprawdziłem w Everest czy nadal jest Karta wideo: Standardowa karta graficzna VGA, jednak tego nie było. Teraz jest Karta wideo: GeForce GTX280. Ale tak jak wyżej napisałem, problem nadal występuje :(

Co do defragmentacji, właśnie trwa... zobaczymy co będzie potem.

club4ghz
komentarz
komentarz

A moze to ktorys z programow,komunikator,antyvir lub cos w tym stylu,pozamykaj wszystkie procesy,zostaw tylko te wymagane do dzialania systemu i zprawdz czy cos sie zmienilo,niesadze zeby defragmentacja tu pomogla,fc2 i nfs niekorzystaja z zasobow na dysku tak jak gta 4 czy crysis wiec nawet przy kaszanie na dysku te gry powinny ci frowac

Art09
komentarz
komentarz

Pozamykanie programów nic nie dało :/ chyba będę musiał jednak oddać kartę na gwarancję :( Może jeszcze coś by pomogło ?

club4ghz
komentarz
komentarz

to jabym zrobil tak:format i czysty system a jak dalej to samo to z karta do kolegi i zobaczyc u niego a jak niema jak to oddawaj

Art09
komentarz
komentarz

OK zrobię niedługo format kompa, ale tylko dysk C: tam gdzie jest Windows ? czy już kompletny ?

club4ghz
komentarz
komentarz

tylko c,i gry instaluj na c jak bedziesz sprawdzal

Art09
komentarz
komentarz

Gry instalowane mam na D:

Mam tak. 2x250GB w Raid0

Z tego podzielone na jeden dysk 60GB na którym jest Vista i reszta jest D: na którym mam wszystko.

Gość
komentarz
komentarz

to nie ma znaczenia czy na D: czy na C:

Z tego podzielone na jeden dysk 60GB na którym jest Vista i reszta jest D: na którym mam wszystko.

no i wlasnie tak powinno byc :)

Przinstaluj system napewno to jest wina systemu, (zrob format C: i zainstaluj system :))

Art09
komentarz
komentarz

OK, dzięki wam :) w najbliższym czasie przeinstaluje Viste i dam Wam odpowiedź (stawiam wam +)

Dziękuje wam, pomogło :) (temat do zamknięcia)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.