x-kom hosting

Telewizja cyfrowa, która najlepsza?

TheKazz
utworzono
utworzono

Która byłaby najlepsza i w miarę tania? Cyfra +, Cyfrowy polsat, n czy może jakaś inna? Przede wszystkim piłka nożna, z tego co widzę w N słabo z tym, oprócz tego FILMY, kanały dla dzieci, typu jetix, coś z muzyką... Oglądam oferty tych 3 ww TV i nie mogę zdecydować, z tego co widzę to chyba N odpada w przedbiegach

n31T
komentarz
komentarz

Cyfra+

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli "n" odpada to polecam Cyfrowy Polsat ;)

Mam go i sobie chwalę :)

TheKazz
komentarz
komentarz

No taa ale moglibyście coś więcej? cCzemu akurat ta a nie inna? Tak całowicie N nie skreślam ale musiało by mnie mile zaskoczyć czymś :D^_^ Z tego co widzę w CYFRZE+ najlepiej jest z piłką nożną a na ytym mi własnie bardzo zaleźy

Pajdek
komentarz
komentarz

Cyfra+, masz te wszystkie programy typu TVN, TVP, Puls, TV4 itd. (tylko polsatu nie ma). Masz Cannal+( w tym oczywiście cannal+sport a w nim co weekend liga angielska, włoska i hiszpańska:D ) i HBO :D Pakiety zmieniasz telefonicznie a nie jak to w przypadku polsatu trzeba umowę wysyłać i długo to wszystko trwa, wiem bo siostra ma polsat. Nie ma żadnych wstrzymań ani dźwięku ani obrazu, tak jak to w przypadku polsatu czasem bywa :D

DNL666
komentarz
komentarz

A co sądzicie o tym nowym "czymś", co reklamują na tvn. Że niby jakaś telewizja na kartę, czy jakoś tak. Ma ktoś to może już, albo może wie coś więcej na ten temat?

Gość
komentarz
komentarz

Cyfra + ale w HD obowiazkowo :P:) oczywiscie, na "C+ Sport" leci liga hiszpanska i liga angielska :D i to w HD!! czyli wiadomo co wybrac :D, na N tylko LM ale to mozna na necie obejrzec...moze nie w takiej jakosci ale mozna :)

TheKazz
komentarz
komentarz

Taaa, pajdek4 ale to wszystko , C+sport, HBO to chyba tylko w tym najdroższym pakiecie, i HD też jak się weźmie dekoder HD za 20/miesięcznie dodatkowo

Pajdek
komentarz
komentarz

Wiadomo że dwie najlepsze telewizje na świecie nie będą tanie, a do HBO masz jeszcze Cinemax i AXN, czyli najwyższa światowa półka :D Możesz zawsze wziąć jakiś podstawowy pakiet za ok.50zł i do tego za 25zł miesięcznie C+. Wtedy będziesz miał wszystkie kanały z bajkami, muzyczne, Discovery, Eurosporty i Cannal+.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

a jak to jest z taką opcją by na kilka TV to brać ?

TheKazz
komentarz
komentarz

Dzisiaj pytałem o cyfre w sklepie, na 2 TV się nie da póki co, w styczniu będzie taka opcja MULTI... multi coś tam:p No oczywiście można na 2 TV na 2 abonamenty:p

NoVyKomp
komentarz
komentarz

tak to wiesz ;P

n ma coś takiego jak jakaś antena multi z 4 odbiornikami tak jakby - tylko czy to znaczy że ma się jeden abo ? tylko trzeba pewnie 4 dekodery -.-

bartEEEk
komentarz
komentarz

Ja to mam C+ , starzy wzięli ten najlepszy pakiet i na prawdę polecam.

Nie dość, że wszystko co możliwe w polskim języku, działa ekstra...

to jest jakieś 3 000 kanałów ogółem.

Od arabskich Al-Jazziera przez francuskie, hiszpańskie, niemieckie aż do latynoskich z Amerykii.

Weź cyfrę, kiedyś miałem Polsat - kicha.

TheKazz
komentarz
komentarz

I tak zrobię, jutro kupuję, dzięki za pomoc goście :D

Bogdan61
komentarz
komentarz

Miałem cyfrowy Polsat ale nie byłem zadowolony z jakości obrazu, teraz mam Cyfrę + i jest OK - polecam :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.