x-kom hosting

Wiatraczek Radeon hd 2600xt

majekl_100
utworzono
utworzono

Witam. Jestem mało szczęśliwym posiadaczem karty Radeon hd 2600xt z chłodzeniem Sapphire (agp). Kwestia jest tego typu iż wiatraczek kręci sie co chwilę wydajać tym samym strasznie denerwujący dźwięk nawet przy założonej obudowie. Sądzę, że jest to wina sterowników gdyż wczesniej (przed formatem) chodzil on normalnie (wiatraczek uruchamiał się tylko przy graniu lub innych czynnościach związanych z eksploatacja karty graficznej) Teraz jest to nie do zniesienia.... wiatraczek wlancza sie i wylancza co chwile:| instalowałem rózne wersje sterowników "CCC" ale to nic nie pomogło. Może ktoś pomóc?

Jeżeli ma to jakies znaczenie 256mb GDDR3 128 bit

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ściągnij program RivaTuner. Można w nim ustawić prędkość wiatraka karty ("wymusić" jakąś, zamiast trybu Auto). Ale musisz z tym być ostrożny - nigdy nie dawaj 0%. Po prostu ustaw ileś i sprawdź temperaturę (też jest taka opcja w tym programie). Do grania zwiększaj prędkość wiatraka.

Niestety nie mam Ci teraz jak napisać, gdzie co jest, bo mam do dyspozycji tylko laptopa. Jeśli nie mógłbyś znaleźć wspomnianych funkcji, to napisz mi na PW - jak wrócę do domu i będę miał dostęp do peceta to Ci opiszę wszystko.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.