x-kom hosting

Problem z geforce 7600 GT (?)

DeJaVu
utworzono
utworzono

witam. mam pewien problem, myślę że to wina grafiki. otóż przy wszystkich grach komputer sprawuje się normalnie, wręcz bardzo dobrze. nfs undercover na średnich detalach idzie idealnie, na max - czasami mapa się ładuje przed samochodem... a dziś zainstalowałem GTA 4 - i wygląda to tak http://img390.imageshack.us/img390/9521/kkkkkkkxj4.jpg ... przed samochodem jest normalnie mapa, asfalt - ale tylko jakieś parę metrów, później widać tylko popielatą przestrzeń i gdzieś w oddali jakieś światła domów, czasami szyldy reklamowe - poza tym nic!

ogólnie mam:

grafika GeForce 7600 GT 256 MB 128bit GDDDR3

pamięć 2 GB DDR2

procesor Athlon X2 Dual 3800+ podkręcony na 4200...

proszę o pomoc... tutaj bądź na gg 565788.

pozdrawiam, Dejavu

mistrz933
komentarz
komentarz

Instalowałeś najnowsze stery? Miałem tak na starej karcie, z dnia na dzień crysis przestał mi chodzić ;/. Reinstall driverkUF ;) i pomogło :P

DeJaVu
komentarz
komentarz

pobrałem najnowsze, pobrałem jakieś ulepszenia rzekome czy coś, dostępne łatki do gta... i nic.

ssttiifflleerr
komentarz
komentarz

ZA SŁABY KOMP :D

Machur
komentarz
komentarz

nie za słaby komp, tylko poprostu tak to jest z GTA 4 na geforce serii 7. Tez tak mialem, lekiem na to są sterowniki 180.84. Pomagaja w 100%

ssttiifflleerr
komentarz
komentarz

NIE MA takowych sterowników pod Gf z serii 7xxx .....

dan88
komentarz
komentarz

http://www.nzone.com/object/nzone_gtaiv_downloads.html ;) Sam mam tą kartę, proc ten sam, tylko 3GB pamięci i instalowałem te driverki. Niestety nic nie pomogły, po usunięciu przesiadłem się na 178.24 i zamiast tego, co kolega przedstawił na screenie (plus same "znaczki", bez widocznego gpsa, który był przezroczysty... dodatkowo gdy wychodziło się do menu escapem to również było przezroczyste...) mam to http://img253.imageshack.us/img253/8452/beztytuugk0.jpg w ogóle nie ma gpsa, widzę tylko gwiazdki, jak jestem poszukiwany, nazwy dzielnic, uszkodzenia samochodów również widać, z tym, że ognia i dymu już nie. <_< Grałem tak gdzieś pół godziny, może więcej. Generalnie nastawiam się na wymianę karty, jak znajdę to 8800GT, jak nie to pomyślę.

Gość
komentarz
komentarz
Generalnie nastawiam się na wymianę karty, jak znajdę to 8800GT, jak nie to pomyślę.

9800GT < nie bedziesz musial szukac a to to samo a no i nie bedziesz musial juz myslec :P

kumpel ma taki problem pod 8500GT, po prostu za slabe karty,

DeJaVu
komentarz
komentarz

do takiego wniosku też dochodzę, za słaba karta i nic nie poradzę... ale dzięki.

dan88
komentarz
komentarz
9800GT < nie bedziesz musial szukac a to to samo a no i nie bedziesz musial juz myslec

Popracuj nad składnią kolego. O 9800GT wiem, to 8800GT ze wsparciem nowszych wersji technologii (z tego, co wiem dodana obsługa OpenGL 2.1 i CUDA). Ale dzięki za chęci. :)

Pozdrawiam i DeJaVu wybacz za podpięcie się do tematu. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.