x-kom hosting

Jaki procesor wybrać?

krasnal2008
utworzono
utworzono

Elo

Planuje wymianę procka mam 400zł i chcę kupić Athlona. Kupić mogę nawet 6400+ ale nie wiem czy to się opłaca. Płyta Gigabyte GA-M55s-S3. Karta GF 8500GT (też będę zmieniał) i zasilacz modecom feel-II 350w. Którego wybrać zastanawiałem się również nad 5400+ ewentualnie BE lub 6000+. 5400 na pewno będzie chodził na moim zasilaczu ale nie wiem jak z 6000+.

Zastanawiałem się również nad kupnem używanej płyty pod intela i jakiegoś Core2 duo co wy o tym myślicie?

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

A jaki masz obecnie procek i jaką chcesz kupić grafę żeby proc jej nie zwalniał.

webber
komentarz
komentarz

Czekaj do stycznia na Deneby.

krasnal2008
komentarz
komentarz

Nie wiem jeszcze jaką bo to będzie w lutym/marcu ale będę na grafike miał ok 600zł.

Czekaj do stycznia na Deneby.

No ale Deneby będą na pewno drogie a jak mam tylko 400zł

rafalluz
komentarz
komentarz

Ale ceny do tego czasu mogą spaść. Okres świąteczny się skonczy, może też będą jakieś cięcia cenowe ze strony AMD. Ja bym poczekał, to nie jest dobry czas na zakup sprzętu komputerowego w ogólności.

krasnal2008
komentarz
komentarz

Mam taki zamiar żeby czekać do nowego roku ale czy za 400zł kupię jakiegoś dobrego Deneba skoro skoro już pheonomy kosztują więcej.

rafalluz
komentarz
komentarz
Mam taki zamiar żeby czekać do nowego roku ale czy za 400zł kupię jakiegoś dobrego Deneba skoro skoro już pheonomy kosztują więcej.

Ale ja nie powiedziałem, byś brał Deneba :E Webber na dobrą sprawę też nie. Poczekamy, zobaczymy ceny i wtedy się coś powie.

krasnal2008
komentarz
komentarz

No tak zawsze po wejściu nowego sprzętu ceny starszych spadają. A co sądzicie o tych denebach? bo z tego co czytałem to widzę że się ładnie prezętują.

rafalluz
komentarz
komentarz

Tak, ładnie się prezentują i testy Shanghaiów serwerowych wyglądają nieźle. Ale ja poczekam z opiniami, póki zostaną wydane. Phenom też się nieźle zapowiadał.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.